• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë të pëlqen te vetja?

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Cfarë të pëlqen te vetja?

Kam dëgjuar më shpesh komplimente për sytë, por dhe për elegancën. Nuk mund të them diçka për veten.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Aty ku nuk je ti!
Gjakftohtesine :D (se dua shume te nxehem e te inatosem).....shijen ne te veshur :)

Floket, duart, thonjte, vithet, gjoksin (pa silikon akoma:lol)...fytyren ne kompleks e kam te kendshme :D
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
Mosha
31
Vendndodhja
lavori in corso..........
karakteri im i cmendur,i pamundur....vetem ca modifikime do i beja se ne pergjithsi e me pelqen kshu sic esht....fizikisht me pelqen pjesa e syve dhe vetullat...edhe floket si kam keq......
 

Adrenalina

GoC TiR0né
boh... s'kam asigjo speciale por dhe e shemtut s'jom... karakteri qe kam me pelqen... por nganjeher mendoj se jam dhe shume e ashper...

Ne totalitet jam me shume se OK
 

vitk

Anëtar i Respektuar
po te ishte tema cfare sju pelqen do filloja listen
per kete nuk gje per te thene
 

baby-angel

Thpilt
Vendndodhja
Brussel
Njerezit shpesh thone : sa keq kjo, sa keq ajo, sikur te isha kshu apo sikur te isha ashtu..por po ta mendosh pak me thelle, per sa kohe ste mungon asgje duhet te jesh njeriu me i lumtur, e jo te kujtohesh me vone me keqardhje se sa i lumtur mund te ishe dikur me te drejte e sa fatkeq je tani ndoshta me te drejte..Prandaj une them shyqyr kam gjithcka do doja te kisha dhe ndihem mire me keto qe kam dhe ate qe jam..:)
 
Top