• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare te pelqen te une?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Edhe pse fizikisht je shtrire dhe mbuluar ngrohte ne krevatin e bute...vetem apo jo, kjo ska rendesi, e rendesishme eshte qe tek ti pelqej ate qe ti me fal, zgjuarsine, qetesine dhe dashurine.
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
nga shume gjera qe sme pelqen me pelqen qe ma verteton te kunderten cfar une kisha menduar per te
 
 • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Arfenilla

Themelues i Forumit
Se do mu ba i dashuri i mikes time(ishalla fitoj naj lek,se per dy lidhjet tjera pambuk fitova😝)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo mi jam e keqe .po ti ashtu mendon se kur behem me nerva ahuu mos me dilni para me mir🤣

ps..dashuria dhe mecuria qe percjell ne debatet qe ben.
 
 • Përqafim
Reactions: Ivy

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
E vleresoj shume per karakterin qe ka, dhe per menyren sesi me transmeton shume energji pozitive.Je shume e mire ❤
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
  Top