• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare te pelqen te une?

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Me pelqen kur kujtoj ate kercenimin e dikurshem

Maje men po ste erdha te dera e nderrmarrjes lol lol lol
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Me pelqen qe ka gjet politiken per te harxhuar energjite e teperta😝🤣🤣
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Ja me pelqen pikerisht ky trafiku i perplasjeve te fjaleve....imagjino te ishim me makina...kapic njeri mbi tjetrin lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ka ndonje gje qe smund te pelqeje njeriu tek ty?:D
 
Top