• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

Staf në FV.AL
Kjo teme ne forumin e vjeter ishte ne 2 tema, keshtu qe me mire i bejm 2 ne 1 :D . Secili prej nesh do shkruaje per anetarin qe gjendet siper...
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Cdo gje me pelqen..qetesia, humori...me dukesh tipi qe 1000 halle te kesh gjen gjithnje kohen te buzeqeshesh....

Cfare sme pelqen....se kam zbulu akoma :)
 

MrCool

Blessed
Sa bukur ke folur burazer :p

Tema: S'me pelqen qe behet i bute i embel

Me pelqen qe eshte i drejtperdrejte :p
 

Frank

Mode ON Anti-KÇK
Me pelqen qe eshte shpirtkazme

s'me pelqen qe sma kalon dot mua ne "shpirtkazmllik" :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Me pelqen : di une?!
Sme pelqen : di une?!

Te mirat :i komunikueshem,i besueshem,i drejteperdrejte
Te metat : shkel ndonjehere ate kufirin ironi-sarkazem
 

Ledia

✋✋✋✋
me pelqen se eshte femer shume e zgjuar.di ti kuptoj mire njerzit dhe tja ktheje si e meritojne. sme pelqen se po ma dredh pak lart e poshte kunata ime ardhshme
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Edhe ti brut lol
Nuk dredh gjo une mi , boll kom leshte e dredh lol

Jam puritane si uji i kristalte :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
eshte dhe 1 teme thoni pikat pwr anetarin dhe aty ka kte pelqej dhe nuk pelqej. mund ti bashkojme mendoj.

Zebra- pelqej ta lexoj qe ta njoh
nuk pelqej qe s'e njoh. Sorry...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top