• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë të krenon te vetja

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Ja

Ti je rob i mencem
E din qe do dilje e humbur dhe un brenda hekurave 🤣

Do kercejm ne apo si e ke hallin se sot sma ke var hic fare

Cke
Ca inati tka kap
Apo po mban distancat e sigurimit lol
Kush I mbylli lokalet ju mbyllte koka jarebi se ngela duke pritur njerez ne shpi me tabaka ne dore si kamariere lagjes 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
te kisha inat un do ishim bo hazem ne mi . Ja rasti konkret lool
Ti je nga ata qe mkan bo jeten malore kot mas koti e un kurre nuk te kam urry lool
Mos e moho qe me ke provokuuuuu . Shtrigeeee 😂😂😂😂😂

Kot? E ke parasysh ti livelin e tolerances time? Lol
Se po ta kishe do te dridheshin qimet e komve dhe tani ... po thuj rroft covid 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Vetem qe mu me zgjat pak 😇😇😇😇
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Kot? E ke parasysh ti livelin e tolerances time? Lol
Se po ta kishe do te dridheshin qimet e komve dhe tani ... po thuj rroft covid 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Vetem qe mu me zgjat pak 😇😇😇😇

amon mos me thuj kot? Se kot me ke ngacmuar. Un sa futa komet e ti nderro kostum, ngacmo provoko . Puth largo . Aq sa thoja po ça dreqin ka ? lool
Po un mbaj ne zemer vetem dicka te bukur nga ty dhe qe sdo e fshi kurre nga memoria 🥰 ti e di shume mire se cfare .. Truri im
Kshu funksionon ne kulmit te acarimit kujtoj dicka te bukur tek nje person e inati zhduket automatikisht.:)
Me beso Qe funksionon perfekt kjo gje .😘
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Tani pa % egoizmi. :p
Por tek vetja ime me krenon cdo gje. :))
E dua teper per mos tu ndjere krenare ne krejt paketen e saj.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Me krenon qe po rris dy cuna me me te miren qe mundem Dashuria qe kam per njerzit..Intuita qe nuk me gabon kurr qe jam e pavarur
Kembngulja per ti ba gjanat si duhet
Mbijetesa qe nuk dorzohem kurr perballe cdo sfide qe me bjen jeta.
Kaq per sot. 🙋‍♀️
 

Rania

Antarë i Respektuar
I pranoj dhuratat dhe caktimet e Zotit🙂
Sepse Zoti na sjell cfare kemi te domosdoshme dhe jo ç' ka duam.
Sepse Zoti i shikon, degjon gjithçka dhe na ploteson 🙏❤️
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Nese nuk me pelqen dicka e them,le te me marrin inat.
Me mire te me marrin inat se them realitetin,sesa te behem e mire sa per sy e per faqe.
 

Ivy

.......
Indiferenca.
Dikur me akuzonin e me thoshin duhet te jesh me e afrueshme,duhet te sqarohesh me njerezit e tjere e tjere...
Tani me thone,lum ti si ja arrin te jesh aq indiferente kur esjte ndonje situate qe eshte e pamundur te ikesh pa fol,por a je vlen te diskutohet me murin?!
 
Private conversations
Help Users
    Top