• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë të krenon te vetja

Endrra

VIP
Per kete qe jam! Per miresjelljen, ciltersine, mendimi mire per te tjeret, te qenit kerkuese dhe sherbyese e shoqerise.
Por mbi te gjitha per te pranuar gabimet dhe permiresuar veten me pas.
O me .. nuk tu durua deri per ditlindje.. doja te te shkronja nje Karte.. po jo sesht e then ti merr fjalet nga duart 😂
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
O me .. nuk tu durua deri per ditlindje.. doja te te shkronja nje Karte.. po jo sesht e then ti merr fjalet nga duart 😂
Dy te rrafme te bejne dem 2 te puthme jo.
C'ke ti me mua. vazhdo programin ti 🤣
Kaloja zhigos 🙈🤗🤗🤗
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Asgje ne vecanti perpos modestise. :p

Por femrave u pelqen imagjinata ime perverse! Si mund t'ua mohoj ate gje kur shoh se si fjalet e mia djallezore i mbushin me emocione te forta dhe u saldojn buzeqeshje vesh me vesh...?
Po nuhatja per agjentet grek? Hahahahahha
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Kam nje shpirt te paster e tek un nuk
Ekzistojne dy fjale: inati dhe urrejtja.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Un inatin se njoh . Kur Smbaj inat me njerez qe me kan ren ne qafe kot e ma kan bo jeten malore si mund te mendosh se kam inat ?🤷‍♀️
opo hic fare ! ;)
Te jap un nje rast konkret atere qe mban inat
Un ste jap enkas love te fotot ,dhe ti nga inati ose me jep like ose hic me anashkalon kur deri dje u shklym zemrash 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Nejse un kam inat derri 🤪
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Këtë e bëj e unë😋 te veshja
Shtrigë😂
Ty te fantazoj kshu nervin
Angry Koreantagangry GIF by swerk
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Te jap un nje rast konkret atere qe mban inat
Un ste jap enkas love te fotot ,dhe ti nga inati ose me jep like ose hic me anashkalon kur deri dje u shklym zemrash 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Nejse un kam inat derri 🤪

atehere e thé shume bukur vête qe ti ke inat dhe e shpreh un e anashkaloj.
Apo jam gabim ?
po deri dje jemi shkly zemrash deri kur ti preferove te ndryshoje nderkohe un jam e njejta qe ne fillim .😜
Je adulte ti e besoj se di ta besh dallimin dhe provokimet me mu skan me te ec lool
 
Te jap un nje rast konkret atere qe mban inat
Un ste jap enkas love te fotot ,dhe ti nga inati ose me jep like ose hic me anashkalon kur deri dje u shklym zemrash 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Nejse un kam inat derri 🤪


Akoma se di se si nuk jemi kap prej flokesh ne te dyja...

Nejse

Se karantina eshte e gjat ahahhhahahahahahaha
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
atehere e thé shume bukur vête qe ti ke inat dhe e shpreh un e anashkaloj.
Apo jam gabim ?
po deri dje jemi shkly zemrash deri kur ti preferove te ndryshoje nderkohe un jam e njejta qe ne fillim .😜
Je adulte ti e besoj se di ta besh dallimin dhe provokimet me mu skan me te ec lool
Tallesh ti tani ?E mire se I them un kur ta takoj 🤣
 
Un inatin se njoh . Kur Smbaj inat me njerez qe me kan ren ne qafe kot e ma kan bo jeten malore si mund te mendosh se kam inat ?🤷‍♀️
opo hic fare ! ;)
Hec mi ktu ti
Ahahahahaha

Mos mbo me fol se i vura flaken forumit 🤣🤣🤣🤣🤣
Ti ske inat?
Ti nuk mban inat?
Un po, e pranoj. Jam nevrike gjys psiko.

Na i mban mend arkiva e forumit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Do thoja një rast dhe unë për ty o anavie por më mire po e qep😜
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Hec mi ktu ti
Ahahahahaha

Mos mbo me fol se i vura flaken forumit 🤣🤣🤣🤣🤣
Ti ske inat?
Ti nuk mban inat?
Un po, e pranoj. Jam nevrike gjys psiko.

Na i mban mend arkiva e forumit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

te kisha inat un do ishim bo hazem ne mi . Ja rasti konkret lool
Ti je nga ata qe mkan bo jeten malore kot mas koti e un kurre nuk te kam urry lool
Mos e moho qe me ke provokuuuuu . Shtrigeeee 😂😂😂😂😂
 
Private conversations
Help Users
    Top