• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë të krenon te vetja

Hope

◕‿◕
Perkthyese qenke ti moj a te vi te kerkoj azil me ndihmo me intervisten 😂😂😂
Sjam perkthyese se une sflas mire gjuhen per vete :p ama kur ata perball sflasin asgje tjeter pervec shqipes, me kuptojne me shume mua se sa hic fare gjuhen e huaj.
Une perkthej vetem nqs ndodhem prezente, por zakonisht kane perkthyhes te autorizuar, qe pagohen per kete pune dhe qe flasin e dialektin.
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Se kam harruar kryesoren
Me krenon mbi te gjitha qe jam e thjesht dhe pershtatem me te gjithe.E cilter dhe e qeshur this is Xheni 👌
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Sjam perkthyese se une sflas mire gjuhen per vete :p ama kur ata perball sflasin asgje tjeter pervec shqipes, me kuptojne me shume mua se sa hic fare gjuhen e huaj.
Une perkthej vetem nqs ndodhem prezente, por zakonisht kane perkthyhes te autorizuar, qe pagohen per kete pune dhe qe flasin e dialektin.
Qa te bej tani a te vi apo jo i pranoni italiant azil 😋
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Hajde se italishten e thaj, gjysma gjysma ta perkthej, rezik ne vend te azilit do te cojne ne kuzhine te pergatisesh ndonje peshk per forumin :p
Hajde me trego detajet 😁
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Altruizmi!
Edhe fakti që rrethohem gjithmonë me njerëz të tillë...
Ndihem me fat!
 
Secili prej nesh duhet te jet krenare per cfare eshte dhe jo vetem per kualitetet.
Kush jeton, gabon dhe meson nga eksperiencat e ndryshme... nga rrezimet apo perplasjet.

Te gjesh gjall sot... po nuk qe ky motiv per te buzeqeshur plot krenari, ateher skam kuptuar asgje nga jeta 😊
 
 • Përqafim
Reactions: Ivy

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Jam krenare : kam zbukuru rracen franceze me prodhim bio shqiptar :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Per kete qe jam! Per miresjelljen, ciltersine, mendimi mire per te tjeret, te qenit kerkuese dhe sherbyese e shoqerise.
Por mbi te gjitha per te pranuar gabimet dhe permiresuar veten me pas.
 
Private conversations
Help Users
  Top