Cfare studioni?

Didi

C'est la vie.
Ate bluzen e nxora per ta shitur lol lol

Shkollen e bej ne shqiperi.

A ke bluza te tjera per te shitur? :p

Ne Shqiperi rri ti? Po thuaj o djalë, po ca studion se nuk e mora vesh une Lol
 

Didi

C'est la vie.
Hajd dalçit faqebardha te dy! Kurs anglishte dua e bej edhe une, thjesht per ta perfeksionuar dmth, edhe per te patur disa çertifikata internacionale.
 

Desa

Felix - Culpa
Cfare studioni?
Ku studioni ?
Ne cilin vit jeni?
apo...çfare keni perfunduar?

Shëndetësi Publike - e përqëndruar në antropologji mjekësore.
Univerziteti i Kopenhagës.
Në përgaditje të tezës së Master-it.
 

ltea

Anëtar i ri
La parola magica
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne fakt studimet i kam mabruar ketu e vite,por akoma sme ndahen,seminaret,seancat e mesimeve. :p
 

Bukowski

Gjumash
Marr, 3 vite te mbaruar!
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Poçin
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Tani vetem forumi na ka ngel per tu studiuar se me te tjerat kemi kryer pune, e kemi ndrrit fare! :lol:
 
Kam mbaruar pune me studimet e detyrueshme.
Tani thjeshte per qejf studioj vetem natyren njerezore dhe prototipet e saj.
Besomeni qe jane studime te veshtira sepse pervec stereotipeve klasike shtohen dita dites edhe hibride ose mutante te ndryshem.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Kam mbaruar pune me studimet e detyrueshme.
Tani thjeshte per qejf studioj vetem natyren njerezore dhe prototipet e saj.
Besomeni qe jane studime te veshtira sepse pervec stereotipeve klasike shtohen dita dites edhe hibride ose mutante te ndryshem.
Pa harruar ata me lekure njeriu, po qe jan specie te planeteve te tjera.🤔
 
Top