• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare studioni?

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Mosha
33
Vendndodhja
ne djall ska cte te duhet ty
Pe: Cfare studioni?

Cfare studioni? per lloqe kavaje :p
Ku studioni ? ku gjej shesh bej pershesh :p
Ne cilin vit jeni? e po aty ke i 5 qe jam be llafazane :p

shaka lol

Cfare studioni? Manaxhere Arti

Ku studioni ? Ne Londer

Ne cilin vit jeni? Ne Te Dyte

p.s shpresoj te keni humor dhe mos keq kuptoheni me shakane :p me lart
 

Fra

Antar Aktiv
Mosha
26
Pe: Cfare studioni?

liceo classico socio-psico-pedagogico mbarova vitin e 4 ne gjimnaz tani kam dhe vitin e 5 i fundit..... kam qejf te vazhdoj per kriminologji ne Milano
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare studioni?

Hej , ku vajti posti im ?!
Kete e shkruajte ne shqip, dmth ti e di shqipen shume mire. Atehere na trego cfare studion, ne SHQIP (jemi forum shqipetar)

Faleminderit.

Per te qene ne teme. Tani nuk studioj, por kam studiuar. Plan te filloj masterin seshpejti :D
 
Pe: Cfare studioni?

Shkolla ime spo merr fund ..lol

pasi mbarova ketu ku jetoj nje shkolle profesionale...NESER me 2 prill filloj studimet per Administruse Bisnesi ...Nuk e di si perkthehet korrekt ne shqip..
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Pe: Cfare studioni?

Shkolla ime spo merr fund ..lol

pasi mbarova ketu ku jetoj nje shkolle profesionale...NESER me 2 prill filloj studimet per Administruse Bisnesi ...Nuk e di si perkthehet korrekt ne shqip..
Mire e ke perkthyer Enderra.

Une kam mbaruar per Inxhiner Mekanik...tani po pres te rregullohet statusi im dhe te filloj me studimet e Doktorature...
 
Titulli: Cfare studioni?

kam mbaruar fakultetin per Gjuhe-Letersi
dhe Master pasuniveristar per Marredhenie Nderkombetare
kam aplikuar per Doktorature, e pres nje pergjigje, e pres pozitive padyshim, se ndryshe s'pranohet :p
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
^^In my Dream World^^
Titulli: Cfare studioni?

Universiteti i Tiranes
Fakulteti i shkencave sociale
Dega e Psikologjise dhe Pedagogjise
Viti II (sapo mbaroi :p)
Grupi..(lere se spo e them :p)
Prespektiva ne te ardhmen : dentiste pulash LOL LOL LOL
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Vendndodhja
Burrel
Titulli: Cfare studioni?

Per momentin jam ne vit te 3 gjimnay(maturante) edhe shpresoj qe tdal ma mir ket vit do zoti....
 
Top