• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare studioni?

Bessy87

Anëtar i ri
Vendndodhja
Tirane-Teramo
Mire qe paske marre guximin per te filluar :ciaoo::lexim:sa per diplomen garant e ke post mortum :gjujpeshk: per ceshtje guximi jo per tjeter
Kitra, po ti studion per juridik???? Sepse "post mortum" eshte nje shprehje shume e perdorur ne te drejten civile,kryesisht tek instituti i trashegimise!!!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare studioni?

Sapo kam mbaruar vitin e pare per Juridik & Shkenca Politike
 

KEVIN

Antar Aktiv
Vendndodhja
Brescia
Pe: Cfare studioni?

Vazhdoj Tenologji Automobilash Ne Dr Full Time Dhe Matematik-Fizik Ne Elb Part Time .. Po Asnji Sme Pelqen ..
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cfare studioni?

jam i specializuar ne pulari berthamore njekosisht punoj ne post :D :D
 
Top