• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

çfarë shikoni nga dritarja juaj?

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Sme pelqen te shof nga kjo dritare.
Dyqanin e shokve te mbyllur 😕
Pak dit para karantines kalova me i shajt dhe ne pershendetjen e fundit, u trishtuam dhe pse flisnim me batuta... sikur ta dinim çfarë do ndodhte ne pas.
Shpresoj ti shof sa me shpejt duke qeshur sepse jam duke hapur prap deren e gabuar!
 

Xhelozi

😎😎😎
Sme pelqen te shof nga kjo dritare.
Dyqanin e shokve te mbyllur 😕
Pak dit para karantines kalova me i shajt dhe ne pershendetjen e fundit, u trishtuam dhe pse flisnim me batuta... sikur ta dinim çfarë do ndodhte ne pas.
Shpresoj ti shof sa me shpejt duke qeshur sepse jam duke hapur prap deren e gabuar!
Shpresoj te kaloje sa me shpejt kjo gje 🤲
 

lovely

Anëtar i ri
siper meje jeton një cift qe ben seks aq fort dhe aq shpesh sa spo me bien ne koke

kercet shtrati nuk di cte them

nga dritarja vec pallate po kjo lart ma hoqi trunin

tani psh po bejne seks te hurmshem
o zot i madh
 

lovely

Anëtar i ri
siper meje jeton një cift qe ben seks aq fort dhe aq shpesh sa spo me bien ne koke

kercet shtrati nuk di cte them

nga dritarja vec pallate po kjo lart ma hoqi trunin

tani psh po bejne seks te zhurmshem
o zot i madh
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
siper meje jeton një cift qe ben seks aq fort dhe aq shpesh sa spo me bien ne koke

kercet shtrati nuk di cte them

nga dritarja vec pallate po kjo lart ma hoqi trunin

tani psh po bejne seks te hurmshem
o zot i madh
Facciamo cambio
Te jap kto 4 ciftet qe zihen deri ne 3 te mjesit me ulerima.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Asgje Kam mbyllur grilat ......
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Aqe shum jam lodhe sa me duket larg dritarja te shikoj ca shihet jasht🙁
 
Top