• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare shikoni nga dritarja juaj?

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Meqe ra llafi ke zogu, po ti moj dallandyshe me zogun tend i ben fotot apo te shoqeron nai qukapik qe ka zog me zgjatje per raste afrimi/largimi. :p
Ahahhahahahahahhahaha ahahahhahahahah qukapik full hd kam...
Trrafte pika ty:p:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Imp4cT

Not Serious Member
Aaajjjj e shoh nuk e mbeshtes dot koken tek ty,ti beson cdo genjeshter.
Sa e pafat qenkam kur krijoj iluzione:p:D
Po qe kjo e ndenjura ne forum te ka bere mire. Mban mend sa naive ishe ne fillim, tani te jep uje ne bisht te luges. Duket qe me ke lexuar me vemendje cdo dite. :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po qe kjo e ndenjura ne forum te ka bere mire. Mban mend sa naive ishe ne fillim, tani te jep uje ne bisht te luges. Duket qe me ke lexuar me vemendje cdo dite. :p
Gjyslyket kastile i mora.
Sme shpetojne gjerat e bukura mua jo:p
Pastaj avash avash edhe meson.Sdesha te vdisja kaq naive
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Staf në FV.AL
Vranesira njerez ne direksione te ndryshme, oqean me dallge etj etj
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Staf në FV.AL
He katnaro se vetem zonen e kasharit njef...lol
Kerkoje ne google location se je larg shume :p
Sheh sheh po ku di une si kerkohet ne guglle me...
Iii pranaj njera ma gjeti menjehere kur postova nje foto se ku isha se perdori shito spiunllik... :p
Kjo tregon se ajo m'don e me run ka bredh un. :p

pefunimi: no more foto ka jeta reale. :p
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Lulishten e bukur te pallatit tim...e dashuroj...sidomos pasditeve kur mbushet perplot me femije dhe zhurmen e tyre...
 
  • Like
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Te njejten pamje cdo dite.Edhe pasi u ktheva nga pushimet,rrapi shumvjecar skish leviz fare.Por eshte pamje fantastike te pakten per mua.
 
Top