• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare shikoni nga dritarja juaj?

lovely

Anëtar i ri
njerez qe me driten ndezur e dritaren e hapur zhvishen e nderrohen

ndonjehere edhe une ia kepus e le veten te zhvishet me dritare hapur po per dreq spo qellon ndonje king qe te flirtojme nga dritarja e te

frekuentohemi

sa pafat
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Kete moment henen ....sa qetesi te fale
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
henen e heres po shoh edhe une :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Nje agjensi funerali
Nje piceri
Nje pasticeri
Zakonisht keta rrine hapur deri vone ( pervec te pares) dhe ka nje zhurme te papare me njerez.
Ngaqe eshte rruge kryesore nga ora 4-5, degjohen autobuzat qe kalojne dhe kur eshte akoma me qetesi rreth 200-300 metra me tutje eshte nje nenkalim,tek ky nenkalimi eshte dhe nje stacion treni..dhe nganjehere degjoj fishkellimen e ndonje treni dhe zerin mekanik qe thote " treni i ores 5 i drejtuar per.."
Kjo gje cuditerisht me jep qetesi dhe ulem te rifle.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Driten,rrugen, njerezit...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
I see trees of green....
edhe diell :p
EF8D0B36-EFB9-45C9-8DEE-0BC5C50A7304.jpeg
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU
njerez qe me driten ndezur e dritaren e hapur zhvishen e nderrohen

ndonjehere edhe une ia kepus e le veten te zhvishet me dritare hapur po per dreq spo qellon ndonje king qe te flirtojme nga dritarja e te

frekuentohemi

sa pafat
Po kerkove gjen thote populli
 

Ivy

Ishte dikur.....
Autobusa qe kembehen ne rruge.
Nje lokal me drita plot.
Nje rrap te madh ,i mocem fare biles😝
Sheshin e bukur te pallateve dhe nje kishe kristiane.
E adhuroj kete pamje sa here e shoh....
 
M

Morfina

Autobusa qe kembehen ne rruge.
Nje lokal me drita plot.
Nje rrap te madh ,i mocem fare biles😝
Sheshin e bukur te pallateve dhe nje kishe kristiane.
E adhuroj kete pamje sa here e shoh....
Shtrengo goten e veres se i sakatove kalimtaret :p
 
Last edited by a moderator:

Empire

Antarë i Respektuar
Autobusa qe kembehen ne rruge.
Nje lokal me drita plot.
Nje rrap te madh ,i mocem fare biles😝
Sheshin e bukur te pallateve dhe nje kishe kristiane.
E adhuroj kete pamje sa here e shoh....
E adhuron sepse shikon ata qe hajne ne lokal embelsira e gjera 😂😂😂😂😂
 
Top