• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare po ndodh me njerezimin? Imami 41 vjeçar merr për grua të tretë 11-vjeçaren

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

gjerat me te pakta negative vijn nga hoxhallaret apo nga prifterinjet…. Pra mos i gjykoni pafund, sepse askush seshte pa gabime….


poashtu sa per temen:

eshte vertetu ne ca media gjuhe angleze se nuk do ndodh fare realisht martesa e cekur e temes, pra ska pse zgjatet kot shkrimet ne chit Chat.
 
Top