• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po `flirtoj` me djallin
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Degjoj ca kenge te shemtuara
Rob pa shije qe me japin kenge te tilla :p
 

Marla

VIP
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Do ja fus 1 gjumi me shprese qe gjerat qe smunda ti bej diten ti bej ne enderr Lol.
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po shplodhem pas nje dite te bukur jashte, po e asgjesoj nje cokollate, po mendoj a te fle pak apo ta shoh vazhdimin e nje filmi te lene pergjysme... dhe kohe pas kohe ne forum.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po ha nje molto me cokollat qe arrita ta marre me shume dipllomaci e premtime nga im bir ,sepse me thosh jo mos e merr e dua per neser dhe pse nuk e dua tani hahahahahahahaha,..
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tu u ballafaqu me gripin:luft:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

po lexoja kete foto :p motoja e nje lokali ne Tiran

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

E pres te ma sjellin kafen.:snob:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Pas nje dite gjith diten jasht. Tani po shplodhem shtrir.Lol.. po i hedh dhe nje sy forumit se na esht bere zakon :p
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po shoh lajmet, po ha fara, po pi caj dhe po lexoj ne forum.

Jam bo shumedimensional dhe multifunsional dmth.

:cow:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po ha kek me çokollat cuz I'm bored...:hmm:
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

tu diskutu per gjojna me rondsi :jooo
 
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tuj shetit nper ara t`gjata midis barit njome,
ne te dy na zuni vapa ram e fjetem gjum`
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tu henger fiesta dhe kinder bueno ne dhome
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Duke mendu te ndash kohen, ora 22 pa gjumë..... (neser per fat kam te lirë.)
 
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Cuditerisht po ha nje trileçe :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

po shof nje film :(
po pse kaq e deshperuar ti? Une jam e lumtur kur shoh filma :D..

Vura gjellen tani Po ha hurma
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

po pse kaq e deshperuar ti? Une jam e lumtur kur shoh filma :D..

Vura gjellen tani Po ha hurma
Gjesi..... meqe soul nuk me dha asnjhere nje kafe till,,,ja nga un sot .Duke pi ness kafe
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

puneeeeeee :luft:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Gjesi..... meqe soul nuk me dha asnjhere nje kafe till,,,ja nga un sot .Duke pi ness kafe

Ehuuu ti smban mend.. 100 here te kam dhene kafe e perher thua s'me ke dhene.
Une sot zyrtarisht deklaroj qe sbej me asgje per askend. Lol..
Nami me ka dal kshuqe nga une harroni gjerat e mira. lol

p.s. Te lumshin duart :puth:
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Ne keto momente po merrem me nje proces te rendesishem kimik.

Perkatesisht shnderrimin e oksigjenit ne dioksid te karbonit.
 

Marla

VIP
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Ne keto momente po merrem me nje proces te rendesishem kimik.

Perkatesisht shnderrimin e oksigjenit ne dioksid te karbonit.
Pune te veshtire paske zotrote lol


une po nxjerr endrrat nga sirtari...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top