• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Se di si pertoni, mua me duket shume e thjeshte. Jam i tmerrshem per shege, per 5 min e qeroj dhe e ha pa lene asnje kokerr me ik. :D
A ke noi stil te veçante ti qe e qeron kaq kollaj? Mua me duhet ndonje mjet qe qeron shegët (nqfse s’ekziston nje i tille, sapo me lindi nje ide biznesi) 😂
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
A ke noi stil te veçante ti qe e qeron kaq kollaj? Mua me duhet ndonje mjet qe qeron shegët (nqfse s’ekziston nje i tille, sapo me lindi nje ide biznesi) 😂
Ska nai stil hape ne mes e pjese pjese, sdo shkence. Kjo tani ishte shume e madhe e mbusha tasin plot me kokrra, aq mka shiju sw ishte fiks si i dua une as e omel shume as e tharet, aty nmes. :p
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Screenshot_20201019-211001_Gallery.jpg
Screenshot_20201019-210955_Gallery.jpg
 

DeliriumMind

Larg nga njerzit pa endrra 💜
Po relaxohem njecik
Po ledhatoj trurin tim me muzik te lehte
Para se te bej dicka tjeter
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ndegjoj Kur'an, shfletoj forumin...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top