• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Xhelozi

😎😎😎
A ka ndonje nikoqir nga fv te na nxjerre rrobat nga lavatricja?
Tek tapa posht majtas apo djathtas se di por hape ate dhe ke nje shirit . Terhiqe dhe t 'hapet dera me at rast nxirri rrobat se t'moren naj arom jot t'mir 🤣🤣🤣
Me at rast kontrolli dhe tapen se gjen naj lek 🤣🤣🤣
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Por do egzistoje birra vera gin whiskey dhe uji i gezuar ama :p
Po Ho pra mo Se me treme, raki une i referohem ne pergjithsi. Te gjitha ato sa the kan sherr me njona tj Po Duke qen lushnjar ke stomaku im nuk bojn llafe. Si quhesha une re? Jo shalqinj jo, shesim peme ne re... kallëma si thoni ju. Lol Se Po mdel noj lushnjar dhe nga ky universi jon dhe Po me bo apelin e shpis..
 

Marla

Rootless Tree!
Po Ho pra mo Se me treme, raki une i referohem ne pergjithsi. Te gjitha ato sa the kan sherr me njona tj Po Duke qen lushnjar ke stomaku im nuk bojn llafe. Si quhesha une re? Jo shalqinj jo, shesim peme ne re... kallëma si thoni ju. Lol Se Po mdel noj lushnjar dhe nga ky universi jon dhe Po me bo apelin e shpis..
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Po Ho pra mo Se me treme, raki une i referohem ne pergjithsi. Te gjitha ato sa the kan sherr me njona tj Po Duke qen lushnjar ke stomaku im nuk bojn llafe. Si quhesha une re? Jo shalqinj jo, shesim peme ne re... kallëma si thoni ju. Lol Se Po mdel noj lushnjar dhe nga ky universi jon dhe Po me bo apelin e shpis..
Mos e ke shpine te plasmasi ? :p
Merr 1 stilet e sheno apelin... 😂
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Lene Se me cito ish lagjen a Te dukem gjo une sikur me rri 12 sahati? lol Ai qe troket fort puno si taksixhi te udhtosh me te portokallia te duket sken amatore
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Kur s'ke ca ben dhe kap klipe e i analizon. lool


Vallai or mik edhe une do vajtoja per ate aty ke klipi lool
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...
hahahaaa me lot

nuk njof asnje nga kombinati ne fakt por kto kenge jane tironce lol
Flm per info. Po dukesh qe je tepelense ti qe kur thu KomBinati vetem pjesa "ish" dhe "ttekstil stalin" mungo pastaj do me dukej sikur komentonte Gramoz Ruci
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...
lool

jo jam pogradecare dhe une lool
Booo Po kaloj anej ka Librazhdi une pra Se nuk na mjafto rakia per Te dy se thajme liqenin e leme pelushkat ne zall
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Andej e ka zene Taulant Balla lool
muhabet leprash..... Landi osht gjo e bute. Ne librazhdin e kena tonin Termet Termet lol
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Andej e ka zene Taulant Balla lool
muhabet leprash..... Landi osht gjo e bute. Ne librazhdin e kena tonin Termet Termet lol
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...
po melcia çfarë ka pesuar?:cautious::(:(:unsure: @Baboon
Te them ne menyre te sinqerte dhe pak delikate, qe eshte gjeja e fundit per te cilen merakosem keto kohe... E di qe eshte gabim, me sh Se melcine trurin na e ka Bo tallash, por tashi pi rralle. Psh at shkrimin e kom Bo pa pi as dhe nji pik. Vetem kafe....
 

Desa

Temet Nosce

kitrra 123

plak gjufurrak
Po shof facebookin ;) po pikon nga bakllavat gjithandej :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Tek tapa posht majtas apo djathtas se di por hape ate dhe ke një shirit . Terhiqe dhe t 'hapet dera me at rast nxirri rrobat se t'moren naj arom jot t'mir 🤣🤣🤣
Me at rast kontrolli dhe tapen se gjen naj lek 🤣🤣🤣
Tani u bene per tu hekurosur ata.
Do ofrohesh vullnetar? 😆
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top