• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare po beni ne keto momente?

Marla

....
Jam mbyll ne bibloteken time me flamurin kombetar ne krahun e majte dhe po pres te bej nje video conference me Ramen :D
 

Darius

DENY IGNORANCE
Sa piva nje caj me limon dhe pa sheqer.
Me jane mpire dhembet😆
Mundohu qe çdo gje ta shoqerosh pa sheqer, kafen, çajin, etj. Te duket pak shije e veshtire, por mesohesh, psh une u bera mese dy vjet qe nuk i shoqeroj me sheqer. Do te perfitosh shijen e vertete ☺
 
  • Like
Reactions: NGU

Vie

Esprit libre
U shurdhova ke vesht
Nje grup familja
Nje grup shoke shok dhe shoqe
Nje grup koleget e punes
Na ka ngel me hap dhe nje grup lagje....komshijsh ..
Nuk e dija qe paskemi pas kaq dashni me dhen e me marre .

Rrofsh oj korone nuk pushon cel xërr xërr gjithe diten .
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
U shurdhova ke vesht
Nje grup familja
Nje grup shoke shok dhe shoqe
Nje grup koleget e punes
Na ka ngel me hap dhe nje grup lagje....komshijsh ..
Nuk e dija qe paskemi pas kaq dashni me dhen e me marre .

Rrofsh oj korone nuk pushon cel xërr xërr gjithe diten .
Dashni per te tere 🤣
 
  • Haha
Reactions: Vie

Vie

Esprit libre
Dashni per te tere 🤣
Ja ty psh Te ta jap dashnin pa kursim lol

P,s ore dakort per dashnin Po jo per tgjithe.😀

Kan fillu dhe kusherinj qe skan pyt nojhere se kam qen gjall a vdek lol
Se di pervec atyre qe ja vlen te Jap kohen time po sevilizmin e tepert vallai se du hic .:p
 
Top