• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
PAsi piva nje kafe ne mjes,mbarova ca pune qe ne fakt me duhej dilja jashte domosdoshmerisht ne levizje,tani po shijoj nje kapucino ,dhe i shkoka keti te ftohtit te dites me shi te imte. :))
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top