• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Darius

DENY IGNORANCE
Nga kati i pare, hypa ne katin e trete dhe po shikoj TV, ne pritje te ores 12:00 per te levizur me makine 🙂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
kshu si flisni juve per femijen tuaj te dashur
Normal qe kam per tju zene deren madje dhe me njolle lol
Mbeni cik reklame lol
asaj @Hope thuaj skam nevoje e gjej rrugen per shpi vete flm shum lol
Ne nje femij te pare kemi,e ai femiu i dashur i jone je ti.
Sado femije tjere te mbledhim hahahahahaha,si ty sdo llastojme asnje me ahhahahahahahaha.
shko tek dicka per dike,se prindi jot te ka bere nje suprize.
Te kuptosh te keqen Prindi jot, ca do thote familje e dashur. :p

Tema: po rri e pak ketu,e do ngrihem e gatuaj.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Po nr pllakat e koridorit tek puna si cdo here qe kthehesh nga larja e duarve....nderkoh qe pres direktivat nepermjet nje videocall dhe i pergj telefonit .... kur te mbaroje e gjithe kjo gjendje do ul perdorimin e tel... ne muajin e fundit e perdor mesatarisht 1o ore ne dite :/ kulmi!
 

Attachments

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top