• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare po beni ne keto momente?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Jooo refuzoj te te kem kunate pasi sme deshe moter lol
@NeVertiti foli pak!
hahahahaha,e kemi femi te llastuar shume @Daisy . :p
Vec une e burri jem @Loverboy e dime c`heqim kur iken e del per kafe e ngelim tu prite deri ne 5 te mjesit qe te ktheht,,,
E s`di as ku do gjejme burre per te,,,kush e merr kshu...ahhahaha
Burr i gjo desha me pyet,cfare oo tu thon @Hilarious qe oshte vajza jote,,,?! :p
Qy me mjes po me shkon mendja mos ke noj fmi jashte adoptimeve ketu me noj tjeter?! ahahhahahahahahaha

Tema: Po shijoj shiun qe po bie pak ne forme te dendur jashte.
 

Hope

◕‿◕
hahahahaha,e kemi femi te llastuar shume @Daisy . :p
Vec une e burri jem @Loverboy e dime c`heqim kur iken e del per kafe e ngelim tu prite deri ne 5 te mjesit qe te ktheht,,,
E s`di as ku do gjejme burre per te,,,kush e merr kshu...ahhahaha
Burr i gjo desha me pyet,cfare oo tu thon @Hilarious qe oshte vajza jote,,,?! :p
Qy me mjes po me shkon mendja mos ke noj fmi jashte adoptimeve ketu me noj tjeter?! ahahhahahahahahaha

Tema: Po shijoj shiun qe po bie pak ne forme te dendur jashte.
Po me more mua ne gjirin e familjes, do e kujdes Daisyn si motren time me te vogel, do i ri mbarapa e do e sjell ne shtepi para 12, e patjeter angazhohem ti gjej nje burre te respektueshem, me tradita e 300 dele lol

Tem: po mbaroj ca hesape e do bej nanush
 
Top