• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Ja ty psh Te ta jap dashnin pa kursim lol

P,s ore dakort per dashnin Po jo per tgjithe.😀

Kan fillu dhe kusherinj qe skan pyt nojhere se kam qen gjall a vdek lol
Se di pervec atyre qe ja vlen te Jap kohen time po sevilizmin e tepert vallai se du hic .:p

P.s duhet me ra dicka e cuditshme dhe me u kujtu pernnjeri tjetrin kshuqe gjith jan kshu 🤣
 
  • Haha
Reactions: Vie

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
U shurdhova ke vesht
Nje grup familja
Nje grup shoke shok dhe shoqe
Nje grup koleget e punes
Na ka ngel me hap dhe nje grup lagje....komshijsh ..
Nuk e dija qe paskemi pas kaq dashni me dhen e me marre .

Rrofsh oj korone nuk pushon cel xërr xërr gjithe diten .
tpaska mbete edhe nje grup forumi
 
  • Haha
Reactions: Vie

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ka kohen e vet kushdo . Pse jo lol
Po duhet me u menu mire ke me perzgjedh . Plus me sqaru ministrin se kush jeni . :D
lol
Aaa per nje moment mu kujtua kujt i thuani ju andej ministrit lol

Shyqyr jam kryeminister une lol
 
  • Haha
Reactions: Vie
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top