• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë page ke?

Marla

On my way..
Do e marresh nje kredi te vogel prej 100 mije € per mu,e ti jap me keste deri per vitin e ri..?

Nese do me investu me vjen keq te te pres hovin por mos bej gafe se sja vlen me hudh pare ne ket vend te mallkuar

ktu vlla bejne lek ata qe kane biznese me pare droge, ndryshe sja del dot me pune te ndershme.
 

JordanBelfort11

I am watching you!
Nese do me investu me vjen keq te te pres hovin por mos bej gafe se sja vlen me hudh pare ne ket vend te mallkuar
ktu vlla bejne lek ata qe kane biznese me pare droge, ndryshe sja del dot me pune te ndershme.
I du me investu jashte shtetin ne bujqesi,a quhet?
 

Frank

The S of all F.
Ka lezet, ene thone qe spuno rinia Shqiptare.
Shife ca sakrifice ben Jordi, investon ne bujqesi jashte shteti ne kohe pandemie dhe me kryesorja ne katin e 5-te.
👌👌👌
 

Marla

On my way..
Ka lezet, ene thone qe spuno rinia Shqiptare.
Shife ca sakrifice ben Jordi, investon ne bujqesi jashte shteti ne kohe pandemie dhe me kryesorja ne katin e 5-te.
👌👌👌

Me verbuan ato dritat e kuqe nga kati 5. Pse te Jordit qenkan mo lool
 
Private conversations
Help Users
    Top