• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë page ke?

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Quiz: Çfarë page (rroge) ke?

a. Pagë-qepë: E sheh, e prek dhe fillon të qash.
b. Pagë-dietike: Të bën të hash gjithnjë e më pak.
c. Pagë-ateiste: Ke dyshime për ekzistencën e saj të vërtetë.
d. Pagë-Harry Potter: Bën dy – tri lëvizje dhe zhduket.
e. Pagë-deodorant: Zhduket në momentin kur ke më shumë nevojë.
f. Pagë-si rrobat e reja të mbretit: Ti kujton se e ke, askush nuk e di që s'e ke.
g. Pagë- UFO: Vjen e sheh dhe zhduket pa e prekur.
h. Pagë- Duke pritur Godonè: Nëse nuk ke fare rrogë për të marrë!

... tjetër?!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nuk pyeten njerzit per pagen.
Eshte vertet dicka teper personale.
Mjafton te futesh ne google dhe te guglosh sektorin ku punon tjetri dhe pak a shume e ke nje ide te pages nqfse vertete je aq i/e interesuar lool
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Mjafton te futesh ne google dhe te guglosh sektorin ku punon tjetri dhe pak a shume e ke nje ide te pages nqfse vertete je aq i/e interesuar lool
Sdel gjo me ja.
4icj7x.jpg
 
Private conversations
Help Users
    Top