• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare na ben te deshirojme/dashurojme dike....?

Jetmira

Antarë i Respektuar
Ndoshta kam shije te cuditshme per sa i perket meshkujve.
Me josh mendja e tij.
Kur ai flet,un e lej telefonin dhe fokusohem me sy e me shpirt tek ai.
Budallalleku i tij.
Me cmendin sjelljet tij prej bebushi.
Ne momentin qe ti acarohesh,ai qesh apo flet si femije,e ty te kap e qeshura.
Frika.
Ai ka shume frike sidomos erresiren.
Une e di qe e tmerron erresira,dhe nuk i le asnje cop vend.
Mirpo detyrohem ta duroj siper vetes:p:p.
Nuk mund ta shpjegoj bukur-bukur,por ai zbuti akullin.
Prania e tij me ben te jetoj.
Uroj qe kjo ndjenje mos te mbaroje kurre.
 

Ketrush

Anëtar i ri
Ndoshta kam shije te cuditshme per sa i perket meshkujve.
Me josh mendja e tij.
Kur ai flet,un e lej telefonin dhe fokusohem me sy e me shpirt tek ai.
Budallalleku i tij.
Me cmendin sjelljet tij prej bebushi.
Ne momentin qe ti acarohesh,ai qesh apo flet si femije,e ty te kap e qeshura.
Frika.
Ai ka shume frike sidomos erresiren.
Une e di qe e tmerron erresira,dhe nuk i le asnje cop vend.
Mirpo detyrohem ta duroj siper vetes:p:p.
Nuk mund ta shpjegoj bukur-bukur,por ai zbuti akullin.
Prania e tij me ben te jetoj.
Uroj qe kjo ndjenje mos te mbaroje kurre.
:unsure::unsure::unsure:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Ndoshta kam shije te cuditshme per sa i perket meshkujve.
Me josh mendja e tij.
Kur ai flet,un e lej telefonin dhe fokusohem me sy e me shpirt tek ai.
Budallalleku i tij.
Me cmendin sjelljet tij prej bebushi.
Ne momentin qe ti acarohesh,ai qesh apo flet si femije,e ty te kap e qeshura.
Frika.
Ai ka shume frike sidomos erresiren.
Une e di qe e tmerron erresira,dhe nuk i le asnje cop vend.
Mirpo detyrohem ta duroj siper vetes:p:p.
Nuk mund ta shpjegoj bukur-bukur,por ai zbuti akullin.
Prania e tij me ben te jetoj.
Uroj qe kjo ndjenje mos te mbaroje kurre.
Ti ke nje spontanitet ndjene qe te buron ne brendesi voglushe. Ruaje me fanatizem dhe kujdes ke lejon afrer vetes ta shijoje ate.
Pak meshkuj dine te vlersojne drejt femra te tilla. :*
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Duhet te te zaptoj trurin, po te hyri brenda ne tru, fillon dhe budallallepsesh pastaj lol
Menyren se si, se di :p
 
Top