• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

çfarë kuptimi ka nickname juaj?

Analistja

Anëtar i ri
A-shtu sikurse me pare
N-dodhem prap online
A-shtu sikurse dhe dje
L-exojme postimet ne
I-hapim dhe i shohim
S-tudiojme ate cka shkruhet
T-regojme mendimet tona
J-etojme me njeri-tjetrin
A-to që jane online gjithmone i pershendesim

Uh sa te veshtire e pata more kitrra. Shpresoj te te pelqeje te pakten sado pak
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Neper shekuj te erret
O sa shume u goditem, u drobitem
Shume gjak si lumenj te rrembyer derdhem
Teper me shume falem kur gje s'na dhuruan
Ra gongu dhe per ne o bij te shqipes
Arriti casti kur koha pa veten kuq e zi ne pasqyre.
2 endrra kam
2 beteja kam fituar...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
L - Lus Zotin e Madheruar

O - O Zoti Im

V - Vertete ti je një dhe tjeter s'ka

E - E askush TY nuk te perngjan

R - Ramazani po na vjen

B - Besimi im po rritet

O - O Zot I Plotfuqishem

Y - Yjet ty te madherojne
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
SH..sherbet me kryp
I..iriq
H..hallveLOL
A..arm atomike:D
N..nina nona kostant:D
N..nishkLOL
Y..yll i shtypun per toke:D
 

eldi

trafikante
E- edhe une erdha
L-leviza, sodita, gjithandej
D- deri sa gjeta kete forumin virtuar, që kam shum moshatare
I - intiligjent, te zgjuar, te bukur te gjithe jane.....
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Jo noi te veçant 3 germat e para jan profesioni im , dhe germa ne fund L tregon emrin tim real .
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Zhgenjyy= zhgenjim (jo domosdoshmerisht ne dashuri )
 
është pseudonimi që me thirrnin ne shoqeri kur kam qen ne shkolle te mesme, e ndaj ai me erdhi ndermend kur jam regjistruar.
 
se di as vete pse e kam vene kshu :p gjithsesi Tonerllik ngelet :D
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
Sexy Maçoke...Dihet esht provokim...sdo te thot që jam vertet e tille....
 

Attachments

kitrra 123

plak gjufurrak
Dikur shume domethenes per mua dhe per ata që e mbanin kete emer që per dike ishte frike ne palce, tani krenari që e ruaj me fanatizem edhe pse realisht emer i një shtaze :dong::dong: jam i sigurt se dikur edhe do mesoni per kete domethenje :dong::dong: cdo gje me kohen :dong: dhe do jeni krenar që keni rastisur ta njihni plakushin që dikur ishte kitrrush :dong: edhe pse vetem virtualisht :gjujpeshk:

publicitet

 

Attachments

baby-angel

Thpilt
Baby-angel, te dy emrat perfaqesojne gjerat që vleresoj me shume: pafajsine, pastertine, embelsine, drejtesine.
Gjithmone kam pasur nicke që me perfaqesojne (ose te pakten shprehin dicka që me pelqen). :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Hostel ska ndonje kuptim te vecante thjeshte titulli i një filmi edhe me siguri i rralle per te gjetur neper forume si une vete!:p
 

Analistja

Anëtar i ri
Analiste është nicku që perfaqeson profesionin tim.Pra analiste...:kercim::kercim:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Shpirti_I_Njerit do te thot që jam SHPIRTI I NJERIT
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Djale i dashur :p
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
emri im i shkurtuar.....
 

njoni

llahtaria vete
thjeshte dikush...
 
PRINCI GJAK PERZIER
Nuk mund te them shkurt se çfarë kuptimi ka per mua ky emer, do me duhej një bllok i ter.
Kush me njeh ndoshta e ka kuptuar edhe kuptimin e ketij pseudonimi, per ju te tjeret po e le ta zbuloni.
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Kuptimi i nickut tem është psedonimi i emrit tim :D
 

albstudent

FORCAT RENEA
Student shqiptar që lufton ndaj injorances dhe padrjetesive që jan shtuar shum kohet e fundit :)
 
Ultra është Diqka jashzakonisht e madhe
Shake do me than tundje Frik

Do me than une jam Friga e jashtzakondshme
Apo tundje e madhe

E sa per user tjeter
Neti: Vullnet pjesa e Fundit Net-i mirret
Don.Neti:është një titull që e Fiton si me i madhi me i respektueshmi

ju kam lodhe me User timin
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
vjen nga fjala conman që do te thote mashtues por nuk jame dhe aq prandaj perdor vetem con........edhe uk është vendi ku rri:pLOL
 

princesha

Warrior Princess
Princesha d.m.th. princesh.... sdi as vet, por me ka erdhe kjo ne mendje që kur isha e vogel, kisha deshire te me thrrasin princesh, keshtu te gjihe forumet njihem me kete nick...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
KITRRA 123

K- KOMIT
I - ILEGAL
T- TAKTIK
RR - RREBEL
A - ABSTRAKT

1,2,3 ( Jam njeshi, dyshi dhe treshi dhe kot mundohi :dance::dance::dance: tipar shqiptari kjo jemi apo sjemi :dance::dance::dance:)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
G- Gajret
h- Hajvan :p
o- okupus
s- satan :p
t- triumfus :p
 

angel boy

cun i veshtire
A ---- aristokrat
N ----nena gjeja me e shtrenjte per mua..
G ----gilda ,,zysha ekonomis që me ben 15 ore mesim ne jav nga 29 gjithsej:p
E -----ergys emri me i bukur ne bote:p
L -----llapa ,,hajt se dhe kjo me L fillon,...pjesa e turipit tim me e preferuara:p

B -----gjithashtu shume i shtrenjte per mua
O -----oratoria ...e qaj kete pjese.. e kam me te vertet
Y -----germe që e perdor shpresh per te treguar sa e mire është një gje psh::: yyyyy sa e mir ajo:bum
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Zemren peng e lashe
Henes neteve brengat i tregova
Gur te isha ,do isha care nga një
Enderr e lene pergjysme
Neper rruget e jetes sime
Jeten rindertova
Yjet kapa ,zhgenjimin largova :D

yyyyyy ca poete LOL
 
Last edited:
Top