"Cfare komplimenti moret, dhe cfare komplimenti dhate!"

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Te gjitha temat bla bla bla....kompliment ky ???
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Ta du shpirtin e bukur ( me tha)
Une ta du me shume shpirtin e bukur ty ( i thashe) ❤?❤
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ke nonji ti
Nuk te njoh! vec po qe ndonje anetar i vjeter qe te di cfare mund te them,,por kete nickname nuk e njoh ??
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
se kuptova hic por qesha kot ?

cielito baby name ??
 
Top