Cfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Nje jastek per te vene koken e ti lene gjithe hallet tek ai jasteku....;)
 

Delirium

No description ...
Kerkojne tu ndihmosh me punet e shtepise , tu besh pazar , te te stresojne kur bejne shopping..si duket kjo , po kjo si me rri ..
Kerkojne respekt , dashuri , ngrohtesi , lek me shumice edhe dru pas koke :p
 

Zana1

Braveheart
Te jete vetvetja... dhe human.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Kerkojne nje njeri me integritet, i cili eshte i vertete me veten dhe me te tjeret, dhe s’lekundet nga asgje qe bota hedh drejt tij.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Dmth pas 25-ave skan mo shpres pee tu martuar lol
Okeeeeeeey

Mir thone :"skam gjetur personin e duhur"
Do lidhesh me ate person, do krijosh familje nqfs te jepet mundesia apo keni deshir dhe do kalosh pleqerine prane atit personi; s'eshte e leht te njihesh sot si sot ku secili shef interesin e vet
 

Katil

Antarë i Respektuar
Lule.......
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Njeriun zoteri ose zotin njeri!
 

Bukowski

Gjumash
kerkojne redbull qe te behen me krah :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po c"kerkojne aman,dike qe kur e shikojne tiu bej zemra tak tak takk :))
 

dangerous

* * * *
... mè sè miri èshtè tè mos presesh - asgjè ., ee çdo gjè qè do bèjè do tè gezojè jashtè mase .

E thashè mirè ., mendimi im.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Kerkojne dashuri te eger.... lol lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: اfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

kam iden qe femrat kerkojne nga meshkujt dy gjera krysore:
1-Te mos e mbysin boten e femres,,me xhelozi dhe mosbesim,dhe mbi te gjitha mos ta shofin femren si prone te tyre,por si partnere jete ku te ndjane te miren e te keqen bashke.
2-te jete njerzor,familjar dhe mbi te gjitha te jete njeri qe njef pergjegjsit e familjes,te jete i gatshem te perballoj veshtersit e saj dhe jo vec lumturit,dhe mos te perfundoj duke pire,apo rrugave/ neper bixhoze, ne veshtersin me te pare qe has,,gjate jetes familjare.
Shkurt mashkulli deri ne pjekjen e ti,,duhet te fitoj statusin..sic thone plakat,."BURRE"...fatekeqsishte,,,meshkujt e sotshem pergjethsishte,e kane zbeh kuptimin fisnik te kesaj fjale,qe permban e permbledh ne vetevete.
eh.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Tme jape ate xhaketen e vet kur kam ftohte 😍
Vec neper filma kto skena, se tjapin i shpulle surratit kto burrat e sotshem😂
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Tme jape ate xhaketen e vet kur kam ftohte 😍
Vec neper filma kto skena, se tjapin i shpulle surratit kto burrat e sotshem😂

Un u habita kur me erdhi telefonata:
- Zemer mos dil nga puna para se te vi une.
- e pse kshu?! (gati un sì kafsh)
- sepse filloi shiu dhe ti ke dal pa cader. Po vi te marr une.


Aq u habita
U trondita... Sa qe sdija as si te reagoja loooool
Me para Isha un qe ja hapja dhe deren burrit Hahahaha ahahhahaha
 
  • Haha
Reactions: NGU

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Nuk e di pse komentoni ju meshkujt lol 🙈
Shprehuni o goca, shprehuni 🤷
Me leje
Me lejeeeeeee

A ti them 2 fjale?

Te me ngrej hopa ahhahahahhahhahahah
 

Bebw

🍅🍌🍎🍒🍑🫐🍇🥕
Staf në FV.AL
S/M
Mbështetje,respekt,ngrohtësi,siguri,besim ,transparenc 😊
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: اfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

Femra eshte si nje lule e fresket ne mengjesin e majit...duhet te dish kur ta ujisesh (mbi te gjitha si ta ujisesh), duhet te dish kur ti marresh ere (mbi te gjitha si ti marresh ere), duhet te dish si te kujdesesh per te (mbi te gjitha si te kujdesesh), duhet ta lesh ti gezoje rrezet e diellit (mbi te gjitha mos t`ja zesh ato), dhe shume e rendesishme......duhet ta lesh te rritet e te lulezoje ne kopesht e jo ne nje vazo ne dhomen e gjumit...............
Si perfundim femrat kerkojne nje lulishtar te mire sepse te gjitha te tjerat i kane vete :D
Ahagahahaha, O LEV Ndoka, nga ke humbur!?
 
Top