Cfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

Vvetoni

Larguar
Titulli: اfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

Femrat nuk e dinë as vet se çfarë duan. Janë bërthamë e pa zbulueshme, herë shpërthejnë herë ndizen, herë treten, herë shndërrohen dhe ndryshojnë formë, janë femra ma.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: اfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

Nje qe te jete i sigurte e te dije cf te doje nga jeta, dmth te jetei qarte ne hapat qe don te beje.

Per mom kete dua :p
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: اfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

kerkoj(ne) nje mashkull elegant.. dhe mendje te shendoshe lol....
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: اfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

Nuk do ishte keq dhe kartelen e bankes. lol
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: اfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

Femra nga mashkulli kerkon, ta respektoj si nene, ta keshilloj si femije, dhe ta dashuroj si femer........
dhe kuptohet ta duroj sa me shume...hahha
 
Titulli: اfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

Pyeta njeren mbreme-Kerko c`te duash, vetem hap gojen.Ajo ma kthen-Nje sallate oktapod me rukola.Me sa pak u kenaqkan femrat sot thashe me veten time :p
 

VIP

V.I.P
Titulli: اfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

Eh ca skerkojn femrat :p
Ndonjeher pretendojm aq shum saqe perfundojm me asgje.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
:) Asgje me shume se cfare kerkon nje mashkull tek nje femer.
Dashuri,perkujdesje mirebesim dhe nje shok per ta perqafuar ne situata te mira e te veshtira.
Kur nje mashkull e nje femer dashurojne njeri-tjetrin bota behet me ngjyra , dallget e saj zbuten ,notohet ne to dhe dilet gjithnje ne nje breg plot drite dhe shprese.
Ja kete kerkojne femrat ,dike qe dine te notoji ne perditshmerin e dallgeve te jetes me qetesi dhe toleranc.
 

Didi

C'est la vie.
Kërkojn aq shume gjera saqë ne fund kënaqen me asgjë duke mar te parin qe del..paradoks i gjalle.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sa shume Neve sa shume :D

Me shtiza ta thuresh ate,do harrohet ti jepen te gjitha c'ka the :vap:

hahaha te them te drejten,gjate jetes sime tek bota mashkullore i kam ndesh gjithnje keto veti qe kam permendur me siper.
Duhet thene qe kam qene e perkdhelur nga fati ndoshta. :)
 

Passion

Banned
hahaha te them te drejten,gjate jetes sime tek bota mashkullore i kam ndesh gjithnje keto veti qe kam permendur me siper.
Duhet thene qe kam qene e perkdhelur nga fati ndoshta. :)

Vetëngushëllohem me shtizat ngaqë nuk i gëzoj vetë të gjitha.
Më vjen mirë për ty :)
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Ajo cka deshiron vertet nje grua, eshte te gjeje nje burre qe ti demostroje qe meshkujt nuk jane te gjithe njelloj
Gustave Flaubert

Ah sa bukur e ka thene :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nje cop shpirt...te vertet .
Jo per gje ,por meshkujt e kane shpirtin e kuq dhe plot pasion. :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Gjithmone, kembngulin tre pellembe poshte mjekres... lol lol lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Gjithmone, kembngulin tre pellembe poshte mjekres... lol lol lol

hahahahahahaha e pastaj c"heqin duke u ngjite nga pika poshte dhe nje here tre pllembe siper :p.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
hahahahahahaha e pastaj c"heqin duke u ngjite nga pika poshte dhe nje here tre pllembe siper :p.

Epo kjo pune hyp zdryp eshte me shoqe... ;)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Me siguri plotesim :peshk:Ate pjesen qe u mungon :p:vape:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Kerkojme qe minimumi mos t'jene an a******! :p
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Ndjesinë e sigurisë, dhe të pamundurën, të mundur....
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Sherbime speciale...lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pjesen e kudnert te vidosies ,te asaj cfare kerkojne e meshkujt tek femrat.
Meqe po e trazojme kazanin kaq banalisht. :p
 
Top