• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni veshur ne kete cast!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Tuta sporti
 
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

casual
jeans
kemishe
atlete
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Tuta shpie pambuk 100 % :p
nje triko me zenxhir adidas :p ,Call sill dhe atletet meqe i paske adidas ti ,dhe ti bej set ahhahahaha :p
Kam numrin e mall 45 se besoj t bin qose e ke aq po ti nis me DHL lol lol lol
Tuta sportive xhup mang gjata dhe xhaket sporti gjitha Nike
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Te ishte per mua do vishja bizhame 24/24
Ne pune. Xhiro. Ne plazh.
Madje madje do doja dhe emrin ta kisha bizhame.
Psh nje emer si Pyjama ose ose Piyama. Dhe per shkurt Jama. Xhama xhama dmth.
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Te ishte per mua do vishja bizhame 24/24
Ne pune. Xhiro. Ne plazh.
Madje madje do doja dhe emrin ta kisha bizhame.
Psh nje emer si Pyjama ose ose Piyama. Dhe per shkurt Jama. Xhama xhama dmth.
Mas me t'marr kush n'sysh lol lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Dicka keshtu ngjashem:

 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

ne te zeza....woman in black :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Pantallona serioze ngjyr kafe + kemish e bardh me viza te lehta blu + jelek siper kemishes + kepuce serioze kafe + xhaket e leht e zeze
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Pantallona bezh bluz zez kpuc bezh t thjeshta
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Tashi e vura re kete lol
Sa per ty sbesojme me pa fotooo :p

Sa per temen...sot si here te tj kur dal :p
Hille nje foto I here theje akullun:p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

pizhama all day
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Pse nuk I nxjerr qa ke vesh lol lol
pse nxore gje ti qe te nxjerr une?
pastaj pizhamat e mia jane transparente....kam hall se mos humb koncentracionin ne ato qe po ben lol
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

pse nxore gje ti qe te nxjerr une?
pastaj pizhamat e mia jane transparente....kam hall se mos humb koncentracionin ne ato qe po ben lol
me i nxjerr un ik vrap ti lol lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

lol lol lol duhet te nxirje bizhama me sexy o Zin, se te ka bere dislike Ceni.


Tuta sportive.
Eh pike e zeze, me siguri si pelqen Minnie, C3nit, duhet me gjet tjeter model PJ lol
Hajd shendet o C3n,


dhe shapkat
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

lol lol lol duhet te nxirje bizhama me sexy o Zin, se te ka bere dislike Ceni.


Tuta sportive.
E kuptove tani pse nuk del per kafe Zina ? Nusja e Cenit e dine Zina se nuk bene te i tregon dynjas cka ka vesh !
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

me ne fund ndryshova pamje....vesha pizhale jeshile si bari....se mos na del nai lope knej :p
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Xhinsa kmish kpuc sheshta
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Strece atlete tute sportive. Gati per gym.
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Kmish kollare paliceta marangozi cizme... po dal per vrap.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Eshte vape - jam nudo qy
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

U mashtrova ne mengjes sepse ishte fresket... dhe u ngula keq. Doli ky i verdhi menejehere pas dy oresh.

Atehere kur te duhet nuk del.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare keni veshur ne kete cast!!

Sot do bej namin

Do vrapoj neper Tirane vetem me gjethe palme e levozhga arra kokosi!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top