• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare kenge jeni duke degjuar ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

London

carpe diem
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

Absolutely stunningly beautiful. One of the best songs I've ever heard...
 

London

carpe diem
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

c'est dur ce jenre d'amour . Aimer qqn qui ne ressent pas la meme chose,meme en aime une autre
 

LoSsT

VIP
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

Per estetike...

[video=youtube;eBmpwzi-_0Q]http://www.youtube.com/watch?v=eBmpwzi-_0Q[/video]
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube_share;GkgO-eHHhsU]http://youtu.be/GkgO-eHHhsU[/video]
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

syteee e ziii,..si harroj dot moj per jeteeee..ja do te marreeee a jaaa do te vdesssss Magdallenaaaa..opaaaaaa sa e bukur,,po dhe ky kengtari i grupit,,cool..:)))

[video=youtube;eBmpwzi-_0Q]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eBmpwzi-_0Q[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

This Melody gives me the best feeling ever...Music to my ears!!
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube;t-IXFbkD4mE]http://www.youtube.com/watch?v=t-IXFbkD4mE[/video]
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube;Vh8-Ze05yfs]http://www.youtube.com/watch?v=Vh8-Ze05yfs[/video]
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube_share;SeLXM-BZUJs]http://youtu.be/SeLXM-BZUJs[/video]
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube;gtOV7bp-gys]http://www.youtube.com/watch?v=gtOV7bp-gys[/video]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top