Cfare kenge jeni duke degjuar ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

AjSi

...
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube;6RthiQ-4qqI]http://www.youtube.com/watch?v=6RthiQ-4qqI[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

Mbylli dhe ti syte....

 

Indola

Adiafori otan prepei
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube;biUYbAk-S1w]http://www.youtube.com/watch?v=biUYbAk-S1w&ob=av2e[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube;3tGda8i5R-c]http://www.youtube.com/watch?v=3tGda8i5R-c&feature=related[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube;Vzo-EL_62fQ]http://www.youtube.com/watch?v=Vzo-EL_62fQ&ob=av2n[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top