• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare kenge jeni duke degjuar ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube;8gQ8pN-Xwm8]http://www.youtube.com/watch?v=8gQ8pN-Xwm8[/video]
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 18:27 ----------

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:00 ----------

[video=youtube;tVwb-3iLBxc]http://www.youtube.com/watch?v=tVwb-3iLBxc&feature=related[/video]
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

[video=youtube;B27hP6Y-x3A]http://www.youtube.com/watch?v=B27hP6Y-x3A&feature=related[/video]
 
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

Lo so che finirà
Il tuo sorriso e questo mi farà impazzire
E quando poi mi mancheranno gli occhi tuoi
Proverٍ a cercarli e poi fuggire...

 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar???

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top