• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare kenge jeni duke degjuar ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

[video=youtube_share;9vXp7pzK-So]http://youtu.be/9vXp7pzK-So[/video]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

[video=youtube;7AW9C3-qWug]http://www.youtube.com/watch?v=7AW9C3-qWug[/video]
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Quku

Marakli Krapit
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,A,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,V,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

Endrra

VIP
Re: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?---------- Post added at 10:32 ---------- Previous post was at 10:31 ----------

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Endrra

VIP
Re: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?---------- Post added at 10:34 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

[video=youtube;4nI-dFg7Cu4]http://www.youtube.com/watch?v=4nI-dFg7Cu4[/video]
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top