• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare kenge jeni duke degjuar ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

[video=youtube;ZHlTmMp-AGo]http://www.youtube.com/watch?v=ZHlTmMp-AGo&feature=related[/video]
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

[video=youtube;8SbUC-UaAxE]http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE&feature=player_embedded[/video]
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

LoSsT

VIP
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

Nuk ka rendesi kush e thur me bukur "tekstin" e nje endrre, melodine e te ciles e kemi kompozuar une edhe ti...!!

YouTube - ‪maybe I maybe you‬‏
 

Apsara

Anëtar i ri
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

[video]https://www.youtube.com/watch?v=FbEuJs95leA&feature=player_embedded#at=67[/video]
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?


Dua kete si presore kick box-u !!! behesh kampion brenda vitit me kete LOL
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

:( :(

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

Love it!
[video=youtube;sBh0Syn-x_Y]http://www.youtube.com/watch?v=sBh0Syn-x_Y[/video]
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

Out of my life,out of my mind....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

[video=youtube;dYnZgV7Kz-M]http://www.youtube.com/watch?v=dYnZgV7Kz-M[/video]
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

[video=youtube;1WyS4BEQ-sY]http://www.youtube.com/watch?v=1WyS4BEQ-sY[/video]
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare kenge jeni duke degjuar per momentin?

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top