• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare kenge jeni duke degjuar ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aver

VIP
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

[video=youtube;pVD12umSv-8]https://www.youtube.com/watch?v=pVD12umSv-8[/video]
 

Aver

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Jo vallahi s'me ka lene mendja me rreziku jeten per nje hudhje qe ta sjell ne FV :p
Une o sjell foto profili, o nuk sjell hic.A ta mban ty ? :p
lol
:D

Nuk te kerkova qe te hidhesh moj. Edhe nese e ben mos e bej per forumin por per kenaqesine tende. Ne uje do biesh, jo ne beton :p

Ndoshta edhe e sjelli ndonje foto tjeter por preferoj te te jap ty perparesi. Ladies first :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

:D

Nuk te kerkova qe te hidhesh moj. Edhe nese e ben mos e bej per forumin por per kenaqesine tende. Ne uje do biesh, jo ne beton :p

Ndoshta edhe e sjelli ndonje foto tjeter por preferoj te te jap ty perparesi. Ladies first :p
lol.
Kot nuk thone: Robit me nje fjale i bo qefin!:D
Fakti qe e morre ne konsiderate, do te thote shume!Por, Them se forumi do beje para dhe pa surratin tone, lol

p.s. Kam fobi nga deti dhe thellesite,ndaj thash ashtu :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Mals do te zere pallati brenda se i paska rene dhe muri copa copa
Vrapo lepur
 

Aver

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

lol.
Kot nuk thone: Robit me nje fjale i bo qefin!:D
Fakti qe e morre ne konsiderate, do te thote shume!Por, Them se forumi do beje para dhe pa surratin tone, lol

p.s. Kam fobi nga deti dhe thellesite,ndaj thash ashtu :)
Si i bon bisht muhabetit :p

Hajde postoje nje foto se po presim :p
Kur e ke ditelindjen? Do ta sjelli dhurate nje gome per larje qe te mos mbytesh :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Mals do te zere pallati brenda se i paska rene dhe muri copa copa
Vrapo lepur
Hahahaha jam siguruar tek sigali dhe po vdiqa me duket se me ngjallin prap ata se kam ne kontrate qe duhet te jetoj 250 vjet e di ti :D
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Hahahaha jam siguruar tek sigali dhe po vdiqa me duket se me ngjallin prap ata se kam ne kontrate qe duhet te jetoj 250 vjet e di ti :D
lol
Jete e merzitshme per te jetuar aq sh o Malso te kam thene.:p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

lol
Jete e merzitshme per te jetuar aq sh o Malso te kam thene.:p
Jeta eshte aq e bukur sa ajo fotua per te cilen po komentojme haahahhah . Po ti cke une do te ta tregoj se sa mundesi e mire me eshte dhene per te jetuar 250 dhe ti shijoj ato cdo dite :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ajo fotua eshte keshtu

Shijojme bashke ndonje dite :$:aku::aku:
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Foton se shoh dot tani ,ne darke se ky pc i punes nuk i ka programet qe te lejojne ti shohesh ,por sigurisht e di qe vec te mira thua per mua ti .
Nje dite ? Pse jo me shum ? : yll
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top