• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju mungon?

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Cfare ju mungon?

E mire gjithesesi po tu ndrua mendja me thuaj se ktej nga autostrada jam une, afer e kam TR.
 

Suat

Anëtar i ri
Titulli: Cfare ju mungon?

Ka dasht Zoti qe njeher per njeher ti kem te gjitha edhe nje me ka mbet edhe ate kur te thot Zoti bohet
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju mungon?

Tani ne kete cast po me mungon dielli.....
 
Titulli: Cfare ju mungon?

dashnorja e trete, u be 1 muaj qe se kam pa me sy :(:(:(
 
  • Haha
Reactions: NGU

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare ju mungon?

Mua me mungon dikush te me mbledhi gjithe gjerat e ti veri ne rregull ne valixhe lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju mungon?

Nje kontroll te dentisti:shokim:
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju mungon?

Te shoh nje rini qe nuk perdorin droge,sepse ketu ku jetoj rruget po mbushen cdo dite e me shume. :(
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cfare ju mungon?

Nja 1 milion euro te vogla :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju mungon?

Me mungon ajo ca kisha para shtatorit
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju mungon?

Shikimet e embla te prinderve te mij kur me ndicnin neper shpi kur hyja dilja etj etj :)) zot sa me shume rritemi aq me shume ndjejme mungesen e perkdheljeve e fjalve te embla tyre,e sidomos ne keto momente qe sapo fola me ta,jam e mberthyer nga deshira e nje kafje turke me nje teke raki te servirur nga babi kjo e fundit..:))
kete te fundit per babin e ke besoj apojo? :O..

Meqe hyra,
Mua me mungojne vitet shkollore.. kishte lezet kur e gdhije ne studio me 30-40 veta tjere duke na zene gjumi neper karrige, e posht tavolinave, Lol... Tavolinen plot snacks, e biskota, nescafe pa pushim, Lol,

adrenaline e gjalle kane qene ato 5 vite...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju mungon?

kete te fundit per babin e ke besoj apojo? :O..
Po sigurishte Soulina,une beja kafet ai merrte shishen e na mbushte nga i teke dhe pse une se pija kurre deri ne fund goten, pervec se nje hurb dy tek e shumta,ama benim gezuar dhe ajo atmosfer si njehere e njehere ishte nje shijim i vecant..:))
 
Titulli: Cfare ju mungon?

I kam te gjitha, me mungon vetem nje nuse......nje cik nuse dua, a kerkoj shume?
 
Titulli: Cfare ju mungon?

Po ce do o derman rri se je mire vet zot vet shkop :D
Po kam qejf ti sherbej dikujt moj, ti laj kembet, ti hekuros rrobat, ti bej gjellen, e kujt me mire se nuses do ja beja keto?
Pastaj une sdu me qene Zot, une kam qejf me qene shkop oj kjo, hajde me gjej nje nuse andej nga Tr, ke shperblim te majme po ma gjete nje Tiranase :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
pesha para 2 vitesh 😭😭😭😭
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
me mungojne ca njerez nga e shkuara qe do kisha deshire ti risillja edhe njehere , ndoshta per ti ribere gjerat ndryshe
sikur
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
1. Ajo! Ti ti.. ishalla me len prap vetem.
2. Bjondja ime.
3. Gjumi i ores 3 dhe zgjimi i ores 6
4. Cokollatat 😬
 

elle

Chill
skam shume durim. ,mbase mosha , me perpara skam qene aq shume e duruar po tani fare lool
 
Top