Cfare ju mungon nga femirija juaj?

bella

Anëtar i Nderuar
Sot na rritet me nje tjeter vit shkodrani i urte i forumit WIshiiiiiiiiiiiii :D

2ugdh5c.jpg


Te uroj gezuar ditelindjen wishi...i bafsh 100 vjec ishalla :).... shume suksese ne pune e ne jete... kalofsh mrekullueshem sot :flirtgirl:


29fa7v5.jpg
 
Last edited by a moderator:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Gezuar ditelindjen Wishmaster

Urime ditelindjen dhe gezofsh gjithmone ne jeten tende!
 

VIP

V.I.P
Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Cfare ju mungon nga femirija juaj? kush ka qene epizodi qe kujtoni shpesh?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Nga femijeria Kujtoj shpesh her ditelindjen e wishmaster hahahahahahahahahahahahahha
 

VIP

V.I.P
Titulli: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Nga femijeria Kujtoj shpesh her ditelindjen e wishmaster hahahahahahahahahahahahahha

aahahaahhahaahahahha ore po ca faj ikam un e shkreta qe forumi esht ber kshu
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

aahahaahhahaahahahha ore po ca faj ikam un e shkreta qe forumi esht ber kshu

ahhahahaha e di e di faji eshte i moderatove te pa vemendshem :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

ahhahahaha e di e di faji eshte i moderatove te pa vemendshem :D

Ishte nje vetepropozim per tu mod, duke i rene nga Kina :p

Nga femijeria..po ia ashtu ciltersia qe karakterizon cdo femi , cf mbaj mend?
Kur luaja topalufte, kur e haja topin ballit, fappp syte xixa
 
Top