Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
I vogli ka mesuar shkronjat dhe ne mbasdite i praktikojme me fjale ne shtepi,por nuk eshte se i bashkon dot ne rrokje akoma edhe pse shkronjat i ka mesuar.E po lexonte me ze,nderkohe une e degjoja.
Fjala : Horse
H. O. R. S. E. Cdo germe e njohu,dhe shqiptimi :kali 🤣🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
e vogla ma heq trurin cdo dite. haha

Goca: o ma- pse flet si beb ti? Oj gru! Je e madhe! Une do t'rris ty?
Une: ca flet mi mam? Ku jam beb une? Beb je ti!
ajo: c'je ti cje ti..
Une e habitur: ca jaaaaam?
Ajo:Mam je, ca je! zemel!
...
pas 2 minutash: O ma, a mos t'iki sot te kopshti??

loolloollool

Si do ja dal me kte vajze! E ka kuptuar qe shkrihem e tera nga e folura e saj, dhe i merr PO-te direkte kur ben kshu! hahaha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Nga ëmbelsira ime mbesa e vogel🥰
Aq e vogel dhe e kuptoj gabimin dhe si eshte mundu te me qetsoi ⭐️Po qesh me lot si e ka vizatu veten kinse te keqe😝🤣3455A5A9-56FF-4778-85C0-13F4EF082FF1.jpeg
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Deri tani plot gjera,por me e fresketa eshte kjo.Sa hengra nje manderine.Nderkohe ja kerkova te voglit te ma qeronte.Dhe pasi e qeroi e ndau ne dy pjese.
Ti ma me shume tha,une me pak se jam femija😍
Ok i thashe ,shume faleminderit qe kujdesesh per mamane tende keshtu.Dhe po hanim.Mmm tha sa Sour qenka.Jo mam i thashe eshte e embel.Jo ma tha per mua nuk mund te quhet e embel.Ashtu e ndjej🤣.
Ajo qe me pelqeu me shume eshte qe ehste vetem 4 vjec e gjysem dhe di te shpreh gjerat si atij i shijon jo si mund te jete per kedo.
O bir i nenes do e ha fare🥰🥰🥰🥰
 
Top