• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
IMG_20201118_152025_120.jpg
 
Vetja.
Donte nje loder dhe po ju afronte vitrines...
"Bo prov te prekesh xhamin e vetrines dhe ke per te lare ate te dyqanit bashk me gjith ato te shtepise"
🤣🤣🤣🤣🤣
Hic... plasa tu qesh vesh nderkoh qe me shikonte shtrembet lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Drita e syve te mi. :))
Im bir qe po rritet per dite ,e tek rritet dhe krijon personalitetin e ti me ndricon shpirtin tim.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Nje leter qe sapo firmosa me ne fund
 

Hera

Antarë i Respektuar
Kur mendoj si kalova mbreme
 
mona, mona😁
Pas nje gare shume te forte brenda lesh e lise me pune, me perpjekje, me mundime, me djerse sa me zor arriti te marre votat per kryetare lesh e lie😝


Sidoqofte me mire kjo qe beri gare koti me askushin se sa edi qe beri gare me maqon dhe saluli vocerr qe nderroi listat e antareve te pd kunder Olldashit, e si te mos mjaftonte kjo e hoqi edhe qafe.

urime mona 👍(ne dialektin e venecias mona eshte......mona e pra mo😝)
 

Hope

◕‿◕
Mamate🤣 (ime me dhe ime vjehrre)
Mos valle kane kuptuar qe jeta eshte e shkurter dhe duhet ta gezojme apo konkurrence krushkash?!😝🤣🤣🤣
Ec e gjeji neper parukierite e qytetit🤣
Sa mire kur kuptohen njerzit mes tyre. Se kjo konkurenca na ha kokat sikur do permbysim boten.


Sa per temen, qesha qe ne mengjes me trurin tim qe nderthur endrra te komplikume qe do ti gjej zgjidhje me domosdo sa jam ne gjume :p
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Sa mire kur kuptohen njerzit mes tyre. Se kjo konkurenca na ha kokat sikur do permbysim boten.


Sa per temen, qesha qe ne mengjes me trurin tim qe nderthur endrra te komplikume qe do ti gjej zgjidhje me domosdo sa jam ne gjume :p
E kena trurin binjak :p
 
Private conversations
Help Users
    Top