• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Se sa veshtire eshte te jetosh ne liri me mendjen dhe shpirtin tend.
shumica e njerzve se njohin kurre lirin e vertete.
Ate s"na siguron askush perpos ,ne vetvetes.
kur ne s"jetojme te lire, ne lirshmeri reale me veten.
Burgosim gjithe ckemi per-rreth,ne emrin e liris e drejtesis se mjere qe besojme .
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Njerzit qe qeshin gjith diten gjithmon qajn nga brenda, thjesht genjejn te tjeret dhe veten e tyre.
Njerzit qe flasin shum dhe gjat per gjera pa rendesi... ahhhh sa gjera mcefim... sa sekrete te heshtura.

I kam fiksim... kam fiksim ti hap si nje kuti avash avash, dita pas dites... jam tamam si nje fmi perpara pemes te vitit te ri qe mezi pret te hapi dhuraten.

Dhe pasi e hap, cfare do lloj gjeje gjej brenda, nuk e leshoj me... e fus te kutia ime dhe aty e ruaj me kujdesin me te madh sepse qe prej atij momenti lidhemi pergjithmon.
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mbreme ne lokalin ku e shiqova ndeshjen kishte tolerim per cigaren dhe u bo nje mjegull qe nuk shihej as deri ne 3 metra. Sot era kanalizim rrobave.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pershtypja e sotme eshte edhe si pyetje shekullore: A thu valle qa eshte duke ba Ballisti? ::cool::
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pastaj thon qe karma nuk egziston...
jo po uroj prap vdekjen robve.

Jam e lodhur nga njerzit e lig... nga parazitat dhe tradhtaret.
Do luft? ok jam gati
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ev, na u kthy perseri politika:zinxh:


E sa here kthehemi ne politike e kuptojme realitetin tone te trishte! Pra e kuptojme fukarallekun mendor, shpirteror dhe ekonomik. Sa te varfer qe jemi?! Tmerresisht te varfer:sdi:


Do ishte mire qe gjithmone me pas ndeshje futbolli se ja po e ungjim bishtin e s'po na nihet zani (kur po humbim):sho: e ja po dalldisemi dej n'sevda (kur po fitojme):snob:


Si se shpallem nja nje jave feste kombtare:yeah:
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe C'do dite e me shume, sa vjen e me shpifen/neveriten meshkujt - kjo vlen per jashte forumit, qe mos te keqkuptohemi.
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nuk e di pse ndieje cdo te padrejte qe ju behet te tjereve , une e ndieje !
Nuk e di nqs kete ndjeshmeri timen mund ta quaj veten Revolucionare, sepse kjo lloje ndienje me bene nevrike , me bene qe te jem teper e sinqerte .
Fakti qe shume adhurojne menyrat e mia eshte sepse nuk jam njeri me dy fytyra !
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe C'do dite e me shume, sa vjen e me shpifen/neveriten meshkujt - kjo vlen per jashte forumit, qe mos te keqkuptohemi.
Se mos jan me tmira femrat.
Jemi 100 her me te liga.
Pershtypja djeshme:

Si mund tja boj te ditur nje personi qe me veshtiros? Qe mvjen per te vjell sa me afrohet dhe qe fjalet qe nxjerr nga goja i kam te sinqerta?
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe paska pas protesta te dhunshme mbreme e une sot po e mar vesh.

Thash mos ka paska kalu ndonje tornado.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Se mos jan me tmira femrat.
Jemi 100 her me te liga.
Pershtypja djeshme:

Si mund tja boj te ditur nje personi qe me veshtiros? Qe mvjen per te vjell sa me afrohet dhe qe fjalet qe nxjerr nga goja i kam te sinqerta?
Thuaja troc , kshu e meritojne tipa/e te tilla.

Ps... Pershtypja e mengjesit, Qenka koha e bukur sot - dite pushimi.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Problemi eshte se ja kam than por snuk nga trut
Ah atehere ke nevoje per ndihme- nje person te 3-te...sepse ty nuk te merr seriozisht , me te tijen mendon qe i pelqen edhe pse ja ke bere te qarte. Nese e ke ne pune, ankohu tek nje me i madh .... nese eshte jashte pune, dergoji nje zdap ti japi nje dru te mire.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Burra e gra te ketij vendi!
Perfundimisht dhe fatmiresisht kumandantat e luftes e kane vendose me liftu nder veti!

Epo per cka kem liftu na! A kem liftu qe kur dojne kete vend me kall e kur dojna me shkym!

Me thane te drejten, perkunder dhimbjes qe ndjeje per femijet e ketij vendi, nuk do ishte keq qe keta fare kumandanta njehere e perfundimisht mej zgidh, telashet duke perdore prej armeve te ftohta e dej te te nxehtat, qe i kan mes veti dhe ne njefare menyre me u cliru ky vend prej tyne.
Kerrsh e cop mi cop u befshi!
:kapele:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top