• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Zgjohem nga gjumi ne oren 17:13 min

iki ne banjo peshohem 74 Kg :
jam dobesuar 1 kg :(
NE ate moment me mori koka ere, pervesh menget
hy ne kuzhine dhe pregatis

1 pjate spageti me ragu
2 berxholla vici
1 frut
1 kos
...shkoj peshohem lol te ka lezet shpirti perseri ne peshe!!:plazh:
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ne pune vjen nje politikan edhe na merr gjyse ore kohe, normal qe sdo paguhen me ato
Si sduroi te vente nje here ne pushtet pastaj ne ta vidhte jo akoma pa filluar ihaaaaa , sa e merzitshme politika.
-Gjumi i keq qe bera :(, keshtu eshte kur fle heret dhe zgjohesh nga 4 5 here nga endrra te pakuptime
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ne pune vjen nje politikan edhe na merr gjyse ore kohe, normal qe sdo paguhen me ato
Si sduroi te vente nje here ne pushtet pastaj ne ta vidhte jo akoma pa filluar ihaaaaa , sa e merzitshme politika.
Politika nuk eshte e merzitshme , por njerzit te cilet e bejne politiken mund te jene te merziteshem !

Edhe ti bene politike Nicktjeter per jeten tende p.sh. Po politika jote eshte ne te mire te jetes tende .
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ky shiu me kete oferten mujore qe ka bere ..qe na cau koken
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Politika nuk eshte e merzitshme , por njerzit te cilet e bejne politiken mund te jene te merziteshem !

Edhe ti bene politike Nicktjeter per jeten tende p.sh. Po politika jote eshte ne te mire te jetes tende .
A flm per skjarimin isha mangut.
Une kam vite qe merrem me studimin e politikes :p, ndaj them eshte e merzitshme :)

Tjeter pershtypje..koha e keqe , koha gabeli fare :p, here shi here diell ihaaa
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

uffff puffff
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

A flm per skjarimin isha mangut.
Une kam vite qe merrem me studimin e politikes :p, ndaj them eshte e merzitshme :)

Tjeter pershtypje..koha e keqe , koha gabeli fare :p, here shi here diell ihaaa
Edhe une nje lende e kam studiuar per Politken e nderuar dhe e kam kaluar me suksese ! Paske nevoj per ndonje ore nga une edhe pse me vite e paske studiuar !
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

edhe mua shume pershtypje po me ben.....dhe as na kishte thone gje :p
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jemi bere ufo! Metro'ne e kam shetitur ne shume qytete te botes por askund s'me ben pershtypje si ne Londer. Ketu, njerezit kane frike te te flasin...gjejne cdo justifikim, perdorin cdo metode vetem per te mos folur:

- bejne sikur flejne
- lexojne
- vene kufje (edhe se nuk degjojne muzike)

Eshte e frikshme per njerezimin sot te pershendesin a te fillojne nje bisede te mirefillte rruges per ne apo nga puna.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

me kane bere pershtypje nja dy gjera

e para:
kur ti konstaton ose shpreh dicka dhe pergjigja te vjen ehhh mos pyet. si psh

personi A: ku je mi shushke ke humb fare
personi B: ja kjo koha na bllokoi
personi A: leje mos pyt per kohen

ps; pate ndonje pyetje mbi kohen???

e dyta

ulesh me pi kafe me shoqe, fillo i diskutim nga kto tipike femerore
filjana u pa me filanin , gjate gjithe bisedes ti nuk flet , pi kafen dhe mendon me veten
te iki fare apo te kthej nai filxhon kafe ne tavoline qe ti shkepus nga keto biseda pa pike vlere?
kur je e perhumbur kshu ne keto dy mendime , degjon nje ze ;
o A... po ti si meno?
dhe ti kupton sa out je ....
pergjigjesh : hemmmm per ca ishte biseda?
dhe me e shkathta te permbledh situaten me dy fjale
prape ti; hemmm tashi kjo biseda juj ka dy gjera.
1. o ju jeni xheloze se ajo tipja o si yll
2. ose jeni aq tarallake sa ne vend te shifni halen tuj , merreni me halet e dynjose
dhe thirra
kamarier hajt te jap i cike leket se po iki....
keto deri tani ...
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ma shpifin ca lende.....se kuptoj pse na i kane lene tani per ne fund qe jam shume e lodhur :(
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kam pare dike qe hante thonjet e vet,po keq fare ama. lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe u pajtova me ne fund me mamin , se verte buka e misrit eshte me e mir se ajo e grurit.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

1. Sa qejf, te te zgjojne njerzit te djelen ne 7 te mengjesit, thjesht se skane gjume lol
2. Kush tha qe nuk mund te buzeqeshesh e ne 2 e ne 3 biles e ne 5 te mengjesit, e nqs je pagjume?!
3. Me ne fund po shkelqen djelli :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pershtypja ime ...Te rralla jan ato femra qe jan te veshura me fasad natyrale po aq te rralla aman saqe mendon se nuk egzistojen me fare (I referohem virtualitetit)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

..cdo njeri i gezohet vikendit vetem un jo! me shum pun me dalin ne vikend se ditve tjera lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top