• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me bejn pershtypje shpesh fjalet e '' disa'' muslimaneve te cilet jane ne kundershtim me Fene !!! Asnje besimtar nuk mundet te thirret ne Fe , kur fjalet e tij jane ne kundershtim me Fene . Se eshte absurde kjo lloje logjike ! Athere me mire eshte te heshtesh se sa ti thuash ndonje antari jame musliman e pastaj ta ofendojsh . Musalimanet e vertete nuk i ofendojn te tjeret me fjalet e tyre ....

P.sh , Paqe !
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kur zgjohesh ne mengjes si zombie por pastaj ti fusesh disa te qeshura qe ne mengjes .... max :D
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

sa besdi e kam kur bejne kot indiferent....mua indiferentet me largohen akoma me shume vetvetiu....me ben ti harroj akome me shume....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa me pelqen blogu i goces se Dritan Hoxhes...me pelqen me pa rrobat e çantat etj etj qe ka. Shif me sy e plas me zemer.
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Eshte e cuditshme dhe paradoksale,njerezit qe besojne se dine gjithcka,jane pikerisht ata qe nuk dine nje m..t!

Ch. Bukowski
 

LoSsT

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje kamarjer serjoz ne nje vend serjoz me nje "pershendetje serjoze", ora 2 e drekes...Mirmbrema... C`far do merni. lol
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me ben peshtypje qe kam filluar te ha pak embelsire sot...E cuditshme,si kam ngrene asnjehere e sot me shijoi,valle po embelsohem?Pika mua...
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kur humbim te drejten per te qene te ndryshem, humbim privilegjin per te qene te lire.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

kur njerzit ia bejne veti vere ne pike te dimrit dhe i ndrrojne fytyrat si qorapet.
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje shkrim i Sales ne faqen e tij te facebook ku shkruan per femijerine e tij.

“......shpesh ne klase arrinim "te ngrire" nga kembet dhe duart. Klasen e gjenim gjithnje te ngrohte e mesuesi na lejonte te ngrohnim duart tek soba para se te uleshim ne banka”

60 vjet me pare ky kishte shkolle me sobe,,:habit: sa shume paskan degraduar shkollat ne ditet e sotme,….mjere femijet e shkrete.
 

cent

Banned
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje femer mund te jete jashtezakonisht e bukur, por nese nuk ka karakter, kjo bukuri nuk ka asnje vlere
 

AjSi

...
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mbejn si interesante ca tipe qe deri dje sdinin se sa bejn 2+2..edhe e forta esht qe arsyeja qe bejn si interesante eshte sepse jan fejuar ,ju duket se kan prek qiellin me dore pik e zeze lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kalithea..Thiseus,,ngjante vertet bukur,,sonte ishte fantastike te beje xhiro neper thiseus,,dritat e festave te fundvitit,,.e ndezura gjate gjithe rruges,,pemve,,te dukej se Greqia s'ka kriz fare,..:),,e ndjeva ne shpirt atmosferen festive te ketij muaj,,:),,
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qaramanet , sa shum njerez ka qe bojn te fortin , dhe me pas fillojn qajne si kalama per drejtesi . Kush tund kumonen lere te qet ,dhe jeton i lumtur, mos i bjer tjetrit ne qaf , se sta ka per borxh .
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nuk besoj tek horoskopi por sot tha nje gje qe duhet te bej. :eek:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top