• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

disa foto ne f-b..te disa nga shoket e shkolles,,qe me fines i quanim .."PESHKOP".. LOL..
pashe ca foto dhe tani pas kaq vitesh,,ashtu kan ngel..dikush laburant dikush asistent,,mire jo keq ne kete drejtim...por prap me te njejtin surrat prej te hutuarish... hahahahhahaha,,e vertetova qe krahasimi i jone si grup sherri qe kemi qen ka qen i vertet...LOL e c'na ka gjet me F-B...s'lem as robet rehat ne pune tyre,duke u bere pjeqnin..;p o zot kam qesh per nje muaj rrjesht sonte..zot beje hajr qe thone te vjetrit,.:)
 
Last edited:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me bejne pershtypje kta te dashuruarit e shekullit ne facebook qe i shprehin njeri-tjetrit dashurine e madhe ore e minute ne timeline, a thua sikur s'kane telefona me fol me njeri-tjetrin...eshte valle e domosdoshme qe te ndash me miqte e tu cdo gje! Nuk e di, por sa me shume lexoj qe njerezit i mbushin mendjen vetes se lidhja e tyre po ecen per se mbari, ne disa raste, aq me shume dyshoj tek kjo gje.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

"Il caso clinico del piccolo Hans"
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

C'fare i bene keshtu forumit,klikova f5 edhe me doli nje forum ngjyre zi e portokall,apo une s'kam linje??!:sdi:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Keto debatet e ketyre diteve, ne prag festash, per figurat kombtare. Flasin mileti me aq kompetence dhe shkojne aq lart sa thone: ,,Ne jemi me lart sa figurat kombtare e kemi mberri aq lart sa kemi prekur dicka but (te zbutur aq lart) duke pretendu se kan prek qiellin.

Harrojne te gjoret se ajo gjeja e but (zbutur) qe kan prekur kan qene ko**t e Skenderbeut!
 
Last edited by a moderator:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mbarova leksionin dhe po me grryente stomaku...thash me vete po shkoj te ha dicka shpejt e shpejt dhe pastaj po shkoj ne biblioteke. Perfundova ne dyqan dhe perfundova duke ble fustan :eek:hh S'jam proud hic me veten, duhet me ndejt larg dyqaneve!
 
Vendndodhja
^.^
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Lajmi mire eshte se festen e pavarsise po e festoj ne Shqiperi, te pakten nuk iki para ketyre datave :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qenganjehere te duhet nje shkeputje nga gjithcka e cdo kush, edhe sikur te jete vec nje fundjave
diku ne nje vend te ri ku ste njeh askush :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kaltersia e NeVertitit. E gezofsh :fluturblu::fluturblu::fluturblu:U bete krejt gocat kalteroshe moj :fluturblu::fluturblu::fluturblu:e une i shkreti tuj mendu e tu prit qe tash vjeshta, do zverdheni e bieni ne toke e do beheni me te arritshme :chh Sa kam prit kot :respekt:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top