• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

O zot sa fiksim e kam kte kolopucin e vogel tek kjo reklama e Klanit....e realizuar shume bukur :)

 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ndonjehere mjafton pak, fare pak, nje detaj i vogel, nje vemendje e perkushtuar per ty, nje gjest, nje veprim qe te rikthehet buzeqeshja. :)
 

Deuid

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Perballja me pasojat qe na vin ndaj atyre qe si kemi respektuar !!!
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?


Asgje...

Mduket palidhje ka qene sot... Kalova shum kohe ne Pc
:brrr
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po beje gjumin afer Rona Nishliut, ne Mondial hotel Tirana, nje mur na ndan, po qe s'ma vare fare edhe s'ma vare. Qe besa as une asaj :eek:ra:
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

monotonia e nje dite si kjo me ka bere pershtypje..iku dhe nje dite tjeter ,dhe nje tjeter ,dhe nje tjeter,me duket se do plakemi shpejt....ditet e zbrazeta si kjo jane njesoj sikur nuk jetohen..
 

Deuid

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me beri pertshypje shoku i bankes sime dikur , ma dergoi kengen e tij qe e kish be ne gjuhen spanjolle !!!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe u zgjova heret per ne mesim, mesim skisha ncncnc
 

Endrra

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe qenka regjistru nje antar i ri sot ...me emrin tim te vertet hm :mah
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

sa vdekje i kam femrat snob.... e ndej te nevojitshme ti gropsi ne fytyr ahahahahah nuk e kam ber akoma por do e boja me gjith qef lol
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me ben pershtypje qyteti, duket cdo gje e heshtur e zymte asnje gjalleri vecse disa flamuje tek tuk.......po hyjme ne vigjiljen e 1OO vjetorit te Pavarsise datat 28-29 (ose dhe 27 :p sic thot Sala) po afrojne e nuk ka akoma nje atmosfere.
Vlora shume e heshtur......
Bota nje krishtlindje ka, dhe e hapin atmosferen 2 muaj para.....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top