• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

O devil i sigurt qe je nga durresi ti? Se mos te ra rruga e ngece aty re te ura dajlanit? Lol
 

Marla

PPSL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pashe kete emisionin Opinion te Fevziut. Acarim nervash vetem gazetar nuk mund te quhet pffff
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pershtypja ime eshte qe e mbytet DeViL-in lol

keni per ti dal ne enderr si kucedrra me 7 koka ahahhaa
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Une jam black widow mi....cne kucender une lol
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Merimange e kuqe

Tamam tamam o vejush e zeze
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Shume pershtypje me kane bere imazhet video ku luftetaret e ISIS shkaterrojne statujat e vjetra te kohes se Mesopotamaise me vlere te paçmuar si kafshe, me nje urrejtje dhe me nje egersi qe vetem te droguarit mund ta bejne.Perfundimisht keta te ISIS vetem besimtare nuk jane e aq me pak muslimane!
 

Kila

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe po mundohem te mos konsumoj asgje me qumesht ose produktet e tij sepse mequket se me ben alergji pikerisht bulmeti po qenka e veshtir shumica e gjerave qe konsumoj nuk shijojn pa te ...
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

kjo dita qe filloi si dite xhungle
Lloj lloj robsh dhe tashi me i makine me dy maloke qe spo i kuptoj ca gjuhe po folin...
Pune dreqi
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me beri pershtypje numri i anetareve ne linje, 21 anetare. Nuk e kisha pa aq te larte asnjehere.

Po i le te regjistruara nja dy fjale per Nicktjeter...

E dashur Nicktjeter, u desht te mungoje ti qe te shoh pak diell forumi! :D
loool lol
Te rikembet fv pa une zhdukem fare nga ketu :p

Rruget qe desh i kisha harruar :(
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa qetsi sot forumi

Tgjith tu flejt me pulat
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa qetsi sot forumi

Tgjith tu flejt me pulat
hahha sa mire do ishe, po une zgjuar i kam keta pulat e mija...

vajza ime qe rritet, dhe krijon boten e vet...
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

hahha sa mire do ishe, po une zgjuar i kam keta pulat e mija...

vajza ime qe rritet, dhe krijon boten e vet...
Ahahahh e marr me mend.
un kam kalamajt e komshiut qe perpara ores 3 te nates nuk flejn dhe i kam mu ke koka krevatit dhe nuk flej as un me to :)
por mvjen keq me i bertit
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kur po flas me mbesen time ne telefon , e cila vetem 1 vjeq eshte , dhe si mundohet te flet me mua ne gjuhen e vete .
 

Marla

PPSL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ky komenti!


Do ta hap nje dite temen per Krimet e Priftirinjeve ndaj biblotekeva islame . Por , mos u prek pse i takon atij besimi qe te mesojne prifterinejt ne kishe !
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ky debati qe po qarkullon ne rrjetet sociale- ça ngjyre eshte fustani? Make it go away!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qetesia e anatareve.Modestia e tyre ne postime. I like it :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ky debati qe po qarkullon ne rrjetet sociale- ça ngjyre eshte fustani? Make it go away!
Le se desh hapa teme :p lol

Pershtypje..mbase vetja se si kam ndryshuar. Me duket sikur jam rritur duke hedhur vetem nje hap
dhe nese kthej koken pas ketij hapi shoh veten e vogel dhe me mendime te tjera.
Hmmmm mbase duhet te jete keshtu e sduhet ta vras me djen "D
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Fakti Qe kam 1.5 dite pa gjume e prap po rri ktu!!!
 

London

carpe diem
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje program sa po e pash tek kanalet shqiptare me bani shume pershtypje me jeten virtuale tash e sjelli vidion
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Vetja me impresionon cdo dite....eshte e cuditshme sesi ndodh te kem rreth vetes shume njerez te cilet me kane per zemer dhe nuk i vleresoj, por kerkoj te kem ata qe nuk duhet.
Sa e koklavitur jam !!!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa jane hape lulet kete fillim marsi. :qerpik: Pa le qe aromat te terheqin per hundesh ;)
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Marsi muaji im me i dashur , i cili me ka dhuruar gjerat me te shenjta ne jete......Love u March!
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Heshtja.. Sekretet... sot me bejn pershtypje te gjitha..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top