• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

LoSsT

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

I them njones qe po rrite si interesante... :

A ka munci ta heqesh cik sumen me anej se smle me pa ke pasqyra du me parku...

Pse thote ste pelqe suma ime ty...
Po i them me pelqen, po suma asaj BMW eshte me e shtrenjte se suma jote, kshu qe spostohu, Lol​
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

kenga qe po degjoja....
me habit vetja ka i here, si i kap ne sekonde dy gjendjet ne menyre te pashjegueshme.....jam rende e di!
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Dita e kendshme ne kontrast te plote me kohen e vranet
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ajo reklama e Aliexpress qe shof mu ne header te ekranit...i burre lakuriq dhe i peshqir qe spo e kuptoj ku dreqin e ka var....

jam keq me syte , duhet patjeter ti vizitoj :p

me ndihmoni i cike ce ka ate "priftin" ai mashklli aty?
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ndihmova nje burr plak me u lidh me wi-fi e vendit ku ndodhem dhe me shperbleu me nje pako cokollata gianduiotti

un direkt i pranova se faktikisht vuj nga anoreksia... kam nevoj un per sheqer lol
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe mora 3 dislike lol per i fare qyteti.....po kjo nuk durohet hic fare mer ti lol
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me ben pershtypje shum fakti qe me vijn mesazhe qe smund ti kthej pergjigje!
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe mora 3 dislike lol per i fare qyteti.....po kjo nuk durohet hic fare mer ti lol
Me bo pershtypje qe paska marre vetem 3 dislike per Dr kjo.
3?
Vetem 3?
Pak paske marre
Ta rregulloj une ty po erdhe ne Dr, edhe anash po ti kalosh e mjera ti.

PS-Mua Tr sme ka pelqy asnjehere, e kam deklaru dhe sterdeklaru qe me ben me dhimbje koke, keshtu qe mos me prit kot ne Tr, nuk vij edhe sikur te me ftosh ti :p
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me bo pershtypje qe paska marre vetem 3 dislike per Dr kjo.
3?
Vetem 3?
Pak paske marre
Ta rregulloj une ty po erdhe ne Dr, edhe anash po ti kalosh e mjera ti.

PS-Mua Tr sme ka pelqy asnjehere, e kam deklaru dhe sterdeklaru qe me ben me dhimbje koke, keshtu qe mos me prit kot ne Tr, nuk vij edhe sikur te me ftosh ti :p
ca po ndodh ktu ?

te mos te te pelqeje TIRANA eshte dicka, dhe te vesh Tiranen para Durresit eshte dicka tjeter, e kupton ?

mos te te pelqeje Tirana? nonsense
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ca po ndodh ktu ?

te mos te te pelqeje TIRANA eshte dicka, dhe te vesh Tiranen para Durresit eshte dicka tjeter, e kupton ?

mos te te pelqeje Tirana? nonsense
ehe............... ok............... !
 

Marla

PPSL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po perpiqesha te lidhesha ne cel me dike per qametin se lidhesha dot,kjo duke i dhene makines kur heq syte nga celulari te shof para shof personin perballe makines time... e mos thuj pastaj nuk shef Ai lart lol
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

enderr e kam dhe une te kem nje makine.:(...por si mund ti jepet ne kete trafik ne Shqiperi???
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

enderr e kam dhe une te kem nje makine.:(...por si mund ti jepet ne kete trafik ne Shqiperi???
Gjej nai te dashur ne rradh te pare qe ai te lej xhiro makien. Pastaj thuji atij qe te gjuj ty me shpull nderkohe qe ai flet ne telefon me nai goc tjeter. Ne ket moment ti je gati me i dhon makines ne trafikun e tiranes.
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Gjej nai te dashur ne rradh te pare qe ai te lej xhiro makien. Pastaj thuji atij qe te gjuj ty me shpull nderkohe qe ai flet ne telefon me nai goc tjeter. Ne ket moment ti je gati me i dhon makines ne trafikun e tiranes.
lol sa rruge e gjate....ke ndonje ide tjeter>
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me bo pershtypje qe paska marre vetem 3 dislike per Dr kjo.
3?
Vetem 3?
Pak paske marre
Ta rregulloj une ty po erdhe ne Dr, edhe anash po ti kalosh e mjera ti.

PS-Mua Tr sme ka pelqy asnjehere, e kam deklaru dhe sterdeklaru qe me ben me dhimbje koke, keshtu qe mos me prit kot ne Tr, nuk vij edhe sikur te me ftosh ti :p
Deri sot skam nigju nai tironc te vij te jetoj ne durres...kurse te kunderten po
Deri tani kollovar durrsak kam pa ne tirone ...te kundwrten jo
ju thoni shyqyr qe jeni afer tirones e ju gumezhin durresi fundjavave se ndryshe do ishit si vlora e saranda...3 muj gango 9 muj lango!
E sa per origjine as ti sje durrsak dem baba dem....as une nuk jom. Po per aq kohe sa kam lind ne tirone kam te drejta te plota.
Ps: une e nisa me shaka...edhe etiketimet ishin te po atij formati....pse u kthy ne serio se kuptova.
Si duket nai gjo ju dogji!
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Boni pershtypje si filloi ky shiu kshu si kot?
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Tirana ashu eshte bie shi papritur sa rritet niveli pisllikut :p
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Tironcit ti vlla kane i shprehje ...mos e kruj me gjethe fiku
Shiu ne toke te vete bje....hap cadren se ta pruna i re per peshqesh lol
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

aha po qe re tirone jam tu e hap se kushedi sa i piset eshte :p
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ik mytu lale te keneta

Kur boni ju kshu qe 2 here ne vit nga 6 muj ju myste keneta...te cante synin mishkoja pupupu
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

kneta eshte me afer tirones sesa durrsit hahhahahahhaahah
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top