• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Epo un sjam Bukuroshe me mos pas aq mend me shkrujt ate qe duhet
Gjithsesi vet i largoni antaret
Tashi nese mban mend ndonje postim ne nje X teme thuaje.... edhe do shqyrtojme , gjithsesi njerez jemi gabime bejme :)


Pershtypje- Epo nganjehere dhe robte qe jane astemia do dehen lol
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mos lejoni askend t'ju "prek" shpirtin.
Mos ja "dhuroni" askujt.
Mos ja merrni askujt.
Eshte e vetmja pronesi hyjnore qe kemi.
Pa te, jemi te "shprenesuar"!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Festa e pavarsis qe ishte sote ne kosove......Asgje te veqant , shum pak aktivitet kulturo artistike.Shfrytzova rastin vizitova muzeun e kosoves ...shum i varfer asgje te veqant perveqe se gjerat e familjes Jasharajve ..dhe obelisku ku kishte shkonjen,, E ,, me ngjyre te zez.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Se pse 2 3 kolege ne pune mbajne syze brenda ambjentit te pune se marr vesh
Por jooo seshte ketu problemi, problemi eshte kur njera nga keta del edhe ne rruge ne oren 9 te darkes me syze siper kokes lol
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ka ca rob qe kur ju flet,fjalet e tua i marrin si feedback pozitiv per ti nxitur me shume dhe per te te care koken me shume....me mire mos me ju fol fare
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pata ble nje shallë te kalter te mbyllet me vija te bardha dhe te kuqe.... :)
saher e kam vendu ate shallë njerezit kan shiku ndryshe ose me kan then ndonje fjalë. Dje dola te shetis pak dhe e vendova, kur me tha nje grua: Jeni nga Israeli? Pa ia kthy ende pergjigjjen, me tha keshtu ashtu ju beni si doni.

Sa ndjehet njeri keq te thojn per diqka qe sje, e po kur ti del zani per te keq, njerezit thone ik se te ra vetima me ke flet.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ka nja 2 jave qe na eshte prish frigoriferi dhe kur e merr ne telefon pronarin e shpise per te 3ten here te thote 'ja prit se s'kam fondet tani'. Eh medet, te ze halli me kta njerez.
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ndikimi i motit ne disponimin e njerezve.

Doli ai i verdhi pak me shume sot, dhe menjehere u verejt pozitiviteti te robt.
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Te hapesh dhe te tregosh dicka me teper per veten ne boten virtuale qeka 'hapje b*thesh'.
interesante kjo...
vertet qe ky forum ka te reja perdit.

tme vi kritika nga njerez qe hyjn dhe nuk shkruajn asiher eshte kulmi. Cfare i frenon keto persona? kan frik po nga ato gjykime qe me drejton sa i jepet shanci?
te hyja ktu per gjykime te tilla, nuk isha as regjistruar fare.
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe me duan shume me teper se c`dua une dhe akoma shume me teper se c`mendoja une, thjeshte nuk dine te shprehin dashurine e tyre ndaj meje lol:p
 

Kila

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po flisja ne fb me nje shok .. e pyta ku je ca ben ? mtha ja ic nkafe me shoqerin... thash rri ti rri nkafe sa te dubai te oslo ,un bredh neper europe ..
mtha ik ik se mos te boni ka*** ai i vogli,e laje ....
cma futi pfff si flas me ...
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pas 48 minutash ne vdekje totale, nje klerik deklaroi qe kishte takuar Zotin dhe ai ishte.....femer! Nga ketej e tutje, kur te betohemi, nuk do themi ''Per Zotin'', por ''Per Zonjen''!
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me beri pershtypje numri i anetareve ne linje, 21 anetare. Nuk e kisha pa aq te larte asnjehere.

Po i le te regjistruara nja dy fjale per Nicktjeter...

E dashur Nicktjeter, u desht te mungoje ti qe te shoh pak diell forumi! :D
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Filloj tu mtall motra pse i thash qe po prisja te shkonin te tjeret me flejt gjum qe te fusja domatet ne frigorifer ne sallen e ndejtjes ahahhhah
Ca tboj un e shkreta... kam qef buk me djath dhe domate lol
 

London

carpe diem
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Skam pirë ndonjë hërë vërë më të mirë :)
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Hahahahaha ju t'cezmes ferres jeni alla alla lol lol lol
Po kshu eshte kur rritesh me jevgjit e lagjes ahhahaa
un dhe kur boja prapsina atyre ja ngecja fajin lol lol
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Duhet me thone patjeter nai gjo ktu...hmmmm
Ka bo pershtypje i gjo ne fakt..ky filmi me box robotash qe pashe dhe me shume kureshtje po pres kur do evoloj bota ne ket pike
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po normal ishte Marla ne linje :D
Lol

E arritem me pune te perbashket moj egoiste!

Harroje bora boran. Do te dergoj ne tora bora :D

(googloje pak se ku i bie :D )
 

Endrra

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

"Që e vogël më kanë pëlqyer gjërat e thjeshta,
ato të dlirat,të dukshmet,të lexueshmet,të brishtat,të ngrohtat e të ëmblat...
Ato që s'të lodhin deshifrimesh,kodesh,maskash,labirintesh,delirimesh që asnjëherë nuk të çojnë te pellgu i ndenjur ku në fund zhgënjyeshëm do peshkosh kotësine e ftohtë e të hidhur.....
Nuk di pse po më duket sikur fola edhe për njerëzit njëkohësisht
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Degjova nje te verber qe po i thoshte nje sakati-Uaaaaa sa keq me vjen per ty qe je me aftesi te kufizuara!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top