• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

:foot:foot Qe goca per tu martu del lun futboll me kalamojt e lagjes
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ngajher edhe kur semuresh ke dobi! te lirojn nga puna , edhe ne shpi thon rri se je semuer krejt kjo fal jastakit se me kishe rene ]ne tok... e qafa tani rrin vetem nje drejtimt.:::brrr:[/I]
 

MistyBlue

Antar Aktiv
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Meshkujt , qe kur semuren bejne si femije te vegjel e hajde pasaj ti durosh
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Forumi...qe smund te ndahem prej ketu....ka nje magji apo cfare?
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe mkan fshi 10 postime,
Tpakten me thoni qe mos tpostoj me, qe mos te harxhoj kohen kot ktu
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

U be gati 1 jave a me sh qe mze gjumi me pulat.Lol.. e zgjohem fiks ne 12.30 e hajde tme zej prap :mad:
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me shume cuna cift kam pare sot me Njeri tjetrin sesa cifte cun dhe goc
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Party per femij qe isha sot me tim bir , u kenaqem te dy..:)),shikime femijesh te lumtur,brohorima,muzike,lojra dhe argetim gjithcka ne nje ambjent te hapur ...fantastike..
O zot te rritesh nje femije do te thote te ribehesh femije dhe ti,te gezohesh,te shijosh gjerat e vogla,elementet e lumturis se sinqerte...
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

burri... ky rob me habit mu

Un: Zemra e di un qe e ke menjen ke futbolli por po mendoja per foton qendrore te Menù-s.. mban mend qe tham te venim nje foto ku po hajm si llupsa makarona dhe jemi laparos? Kam nje ide tjeter... (me nderpren)
Ai: Po mendoj dicka tjeter... Pse mos ta bojm si Lili dhe Vagabondi duke henger makaronen?

Sa shance kisha te gjeja nje burr telepatik ?!
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

zysha e kursit sa e mire qe eshte...nuk merzitet asnjehere :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po shihja nje emision tek Klani qepar...Lufta e nuseve me duket se quhej...sa shtrigaaaa ato nuset!
 

LoSsT

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

zysha e kursit sa e mire qe eshte...nuk merzitet asnjehere :p
Po je ti qe merzitesh perhere, po u merzit dhe zysha, vaj hallin muhabetit, Lol.

Ps: Kto shoferat e fugonave tu bo si qent me njoni tjetrin per pasagjeret.
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po je ti qe merzitesh perhere, po u merzit dhe zysha, vaj hallin muhabetit, Lol.

Ps: Kto shoferat e fugonave tu bo si qent me njoni tjetrin per pasagjeret.
une rri duke pare oren kur mbaron lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Party per femij qe isha sot me tim bir , u kenaqem te dy..:)),shikime femijesh te lumtur,brohorima,muzike,lojra dhe argetim gjithcka ne nje ambjent te hapur ...fantastike..
O zot te rritesh nje femije do te thote te ribehesh femije dhe ti,te gezohesh,te shijosh gjerat e vogla,elementet e lumturis se sinqerte...


E vertet, por ato rriten shume shpejt :(...
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

asigjo hic :stelle:
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Urgjent i peticion ankese me titull

Ju thafte miushi kush moderon pa leje!
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

haha.... asgjë & shumëqka....

mos tme lodh askush kryt, sepse unë keshtu ashtu bej atë qe me duhet. :D
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Shoh një burrë, nje burrë tjetër, edhe një tjetër.
Bëj shaka, nuk ka kaq shumë burra në ditët e sotme.
~ Bukowski
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top