• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vvetoni

Larguar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ky debati lartë, përshtypja e ditës në forum.
Të tjera të zakonshme, e jashtëzakonshme që më ndodhin çdo ditë .
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Debora e leht qe ra paradite por nuk mbajti :(
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

sa her hy ne fb me vjen spontanee me bo sherr lol lol lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

nuk eshte keshtu ne gjithe vendet jo anglisht folese? filmi ne versionin origjinal dhe me titra ne gjuhen tende poshte, sa bukur eshte kshtu
Psh ne Itali jo jane direkt ne gjuhen italiane mbase bukur, ama une dua perqendrimin tek filmi jo tek shkronjat :)


Pershtypje, nganjehere dhe ajri i ftohte i akull te ben mire :)

P.s Call ti leket e avionit, se keshtu ka edhe hostel sa te duash :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Gallate te kjo tema me postimet me lart...
T'kisha ca popcorns sa mir do ishte .. Lol
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

E kisha marre provimin, e nisa vitin e dyte mbar o zot
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Urime Anormalja....me shpresen qe te behesh (A) Normalja...ne vazhdim...kjo me beri pershtypje...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nuk them asgje! Vazhdo si te ta ka qejfi...mua s'me ben pershtypje me!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ne fakt kjo dje.

Rruga tek blloku ishte bere aq e bukurrr. Pemet e zhveshura dhe zemra te kuqe varur ne degeee (dhe ok ishin zemrat e bera nga tring dhe albtelecom) por ngjanin aq bukurrr <3
Dhe pershtypja tjeter qe bente aq ftohte dje, dhe me hypi nje pasion per kenget latine
keshtuqe u ngrita te kerceja sikur te isha ne nje vend shkretetire dhe asnje sme shihte, ashtu ne boten time haha, caliente :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

,,,e mira e disa gjerave eshte kur ti kapercen analizen e disa situatave ,ben sikur skupton e ne fund te fundit cpo na duhet dhe te kuptojme shume :p
 

London

carpe diem
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Psh ne Itali jo jane direkt ne gjuhen italiane mbase bukur, ama une dua perqendrimin tek filmi jo tek shkronjat :)


Pershtypje, nganjehere dhe ajri i ftohte i akull te ben mire :)

P.s Call ti leket e avionit, se keshtu ka edhe hostel sa te duash :p
Pse maj me nje breakfast do e shtyjme hotel te gjitha të paguara lol. Pështyjë sot po afrohët shën valentine një pako with roses 70£ ja vlën ti blësh :p
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

i`m driving crazy :)
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kam 2 vite qe nuk smurem.. natyrisht do smuresha sot qe jam ne spital!
normal eh... :(
dhe me e forta eshte qe kam temperature dhe sma bon ti them njeriut
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kam 2 vite qe nuk smurem.. natyrisht do smuresha sot qe jam ne spital!
normal eh... :(
dhe me e forta eshte qe kam temperature dhe sma bon ti them njeriut
Me ben pershtypje qe kjo patriotja ime qenka kokrra e frikacakes :p
Te shkuara goce :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ooooooo un mbete pa tekst se pash kete teme cfar keni fol per emrin arfe.:eek:hh!!!!!!!!Zinaaaaaaaaaaaaa sa mir me njhe .....xhan xhan .. me von do jem teke kjo teme te jap dhe un pershtypjen e 3 vjetve lol


Goca Cezma Ferres te shkuara yllo
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me ben pershtypje qe kjo patriotja ime qenka kokrra e frikacakes :p
Te shkuara goce :)
Lol e pse frikacake ? Por jam per dike tjeter ne spital se po e bojm me turne dhe me vinte keq ti thoja qe smundesha...
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe cdo dit e me shum zhgenjehem, nga ata qe me rrethojne
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Anormale zvogelo shkrimin e firmes.


Pershtypje- Nuk e di pse i bej ca gjera qe sduhet ti bej.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Tani arsyjet e Arfenilles mund ti dij une me mire se sa ty, se une ne krahesim me ty kam durim te kuptoj e te mendoj gjerat.
Ty te eshte fiksuar qe Arfenilles i pelqejne leket edhe e gjykon edhe kur ska asnje faj.
Dmthn gjykon nje fiksim, jo nje realitet.
Pse ka refuzuar dhe ajo dhe une? Sepse nuk di te zgjedhesh menyren e sakt per te kerkuar nje takim.

Sa per Qukun, lol skemi ca pendohemi, se e kemi planifikuar te dalim te 3 te pim nje kafe lol me makinen e Qukut 10.000 eursho! lol
Ps: Quku e ka shtepine me nje dhome e Arfe nuk u tregua e shqetesuar nga ky aspekt!Pershtypja: Sa shpejt ikin ditet e dimrit, edhe nje cik erdhi pranevera!
Oj goc , je ka don me qu djalin te kerkoj mesim shtese te ndonje Don Zhuan lol duhet pranu se ishte gabim se kemi refuzu kete djal qe 3 vjete kerkon te dalim per nje kafe!!Por gabim eshte tek vetja e tij.Djali her me ka propozu mu te dal e kur eshte hidheru me mua ka ik te Zina, dhe tani ne te dyjat nga meraku i madhe per te i them Jo lol Duhet te jeshe peshkatar i mir per me zen peshq sikurse quku pershembell lol varfnjak po peshkatar i mir lol lolo lol Pershtypja .... e 3 vjetve eshte kjo :poezi:
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Dashuria prinderore, une merzitem per femijet e mij, nena per mua....si eshte kjo bote...
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ska gje qe urrej me shum se kur ndihem e perjashtuar!
sidomos kur ideja ishte e imja.. kur dit te tjera kishim plot dhe ma bojn surprize qe e ben pa mu.
pastaj me thon pse nxefesh!!!
Nxefem sepse un sjam budallaqe qe humb or dhe dit duke menduar se cfare surprizash te boj dhe qe te vendosin pastaj te tjeret ta bojn pa mu!!!
Eshte absurde.
Mbase jam un qe merzitem kot por i kam vdekje kto gjera
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jeta ime eshte sprove , dhe jeta e cdo njeriu ne kete bote eshte e tille . Te bemat e jetes sime dhe fatin e jetes sime , te mirat dhe jo te mirat i konceptoj dhe mundohena ti kuptoj nga ky kend . Si do tia dal te kaloj nga kjo jete , kjo eshte esenca e te kuptuarit te jetes dhe vleres se jetes sime .

Refuzimi i kapjes se peshkut ne rrjet seshte asgje per mua , per ate se kam problem te ironozoj me ''refuzueset e rrjetit'' ! Nese nuk pranoni rrjeten time , nese kam ymer do te pranoj ndokush tjeter . Si dihet peshku i zen mund te jete me i leverdishem sesa peshqit paraprak lol

Peshku eshte i mire per tu ngrene , edhe nganjehere per te ironizuar me te . (pershtypja)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

me duhen tela per dhembet...tani? :tulp:
Jane aq sexy :D Te lutem mund te kesh dhe 2 3 quka ne fytyre edhe pse i urren? :D

Pershtypje- Me duhen libra, shume libra per tu lexuar, me shume se sa nje njeri normal mund te lexoje
Aq e uritur per te lexuar, aq e droguar :(, mbase duhet te sheroje kjo , jo?
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jane aq sexy :D Te lutem mund te kesh dhe 2 3 quka ne fytyre edhe pse i urren? :D

Pershtypje- Me duhen libra, shume libra per tu lexuar, me shume se sa nje njeri normal mund te lexoje
Aq e uritur per te lexuar, aq e droguar :(, mbase duhet te sheroje kjo , jo?
kam ne hunde haha

te fal une te gjitha librat e mi qe i kam lexuar ?

dhe po, te sherojne
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Parmbreme ne darke sa del nga bulevardi drejt portit ne radio fillon nje kenge qe une e adhuroj-

Policia kontroll-
Ndaloj duke kenduar dhe i jap letrat policit.Ai-Nga vjen?Ku shkon?Une hic, akoma duke kenduar :D.Dokumentet personale, thote.Ja jap, gjithmone duke kenduar.Tre te tjeret ne makine nuk ndalonin te qeshurat.
Zbrit poshte me thote-Une perfitoj nga muzika dhe kur ska tekst i them prit te mbaroje kenga :D
Ai therret kolegun duke i thene-Nuk zbret nga makina ky.Ai vjen, me shikon, une e pershendes me koke dhe vazhdoj kengen :D.Kete tjetrin e njoh, me njeh, ai qesh e i thote kolegut , a e ka cdo gje ne rregull?Po i thote ky por ska pushuar nje sekonde, vetem kendon.Ai qesh prape e i thote-Ok, lere te shkoje.Nderkohe mbaron kenga e para se te iki i them ketij qe me ndaloi-Zoti polic, shume faleminderit per mirekuptimin , pune te mbare me krahe te lehta, sa bej te nisem ndaloj prape se filloi nje tjeter kenge qe me pelqen dhe e ngre akoma me shume zerin e radios :D
Mbreme ne darke pothuajse e njejta ore, doren lart polici nga larg, afrohem ndaloj, sapo me shikon i jep dores e bertet-Ec, ec jepi, ik :D
 

London

carpe diem
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nësër në madrid hate to fly
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sot nje diell fantastik qe ndriqonte gjithe dhomen, dhe sec erdhi nje zog ne dritare dhe fjala e vetme qe me erdhi ne mendje ishte Pranvereee :D
Sa here ikja ne shtepi eshte nje rrugice qe vjen ere manushaqe , por aq dehese sa thua pranvere kesaj rradhe ndodhi ndryshe
Ahh bota .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top